NBA و ESPN کار در televising یک ثانیه-یا-S-E مسابقه

NBA و ESPN در بحث را زنده بسکتبال اقدام به امواج رادیو و تلویزیون توسط televising یک ثانیه-یا-S-E رقابت با بازیکنان در رقابت از خانه های خود را با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski.

“بازیکنان خواهد شلیک در انزوا — احتمالا در ورزشگاه صفحه اصلی — و مسابقه عکس در برابر رقبا است. جزئیات هنوز در حال نهایی” Wojnarowski توییتی.

با توجه به پست اندرو Marchand, ستاره بازیکنانی مانند کریس پل راسل وستبروک, Donovan میچل و احتمالا صهیون ویلیامسون هستند نام هایی که مورد بحث قرار گرفته اند اما هیچ کدام تایید شده است.

روز جمعه ESPN آغاز پخش مجازی NBA2K مسابقات متشکل از 16 بازیکنان NBA, اما این امر می تواند یک راه خلاق به بازیکنان رقابت دوباره حتی اگر آن است که از همینطور نوه ها از خانه خود ورزشگاه و یا حیاط.

یک ثانیه-یا-S-E رقابت های بسکتبال بازیکنان به نوبت در اتصال در یک شات تلاش از یک محل خاص در دادگاه است. اگر یک بازیکن نتواند یک شات یکی پس از دیگری ساخته شده است که آن را به از دست دادن بازیکن جادوها حرف اول کلمه “اسب.” یک بار یک بازیکن از دست رفته تمام پنج تلاش او املای “اسب” است و از دست این بازی.

NBA اول تلویزیونی بازی های H-یا-S-E در سال 1977 به عنوان قبل از ضبط حاصل کار دو بخش از CBS ملی پخش شامل 32 بازیکن از جمله آینده Hall of Famers ریک بری, George Gervin و پیت Maravich.

گرفتن زمان superstars به رقابت می تواند موضوع را با دفاع از MVP Giannis Antetokounmpo بیان او نه شات بسکتبال از او نمی باید یک حلقه در خانه خود را.

اما سابق All-Star Paul Pierce که در پاسخ به Wojnarowski اصلی توییت توسط تویت “من در” ممکن است کمک به NBA و ESPN پیدا کردن جایگزین مناسب برای ساخت این ایده کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>