NBA کاوش سریع coronavirus تست به عنوان اولین گام به سوی بازگشت احتمالی

NBA است که مصرف یک گام مهم در آماده سازی خود را برای بازگشت.

لیگ و بازیکنان آن انجمن شده اند به دنبال به طور مشترک به زنده ماندن متعدد خون-دستگاه تست برای coronavirus با توجه به ESPN. تست دیده می شود به عنوان یک گام کلیدی در شروع مجدد فصل در برخی از نقطه.

امید است این تست می تواند یک خواندن دقیق در دقیقه برای کمک به اطمینان از ایمنی از بازیکنان کارکنان و دیگران. این آزمون بر اساس این گزارش به احتمال زیاد شامل خراش انگشت. Abbott Laboratories در حال حاضر حمل و نقل غذا و دارو مورد تایید سریع پاسخ آزمون در سراسر ایالات متحده با توجه به واشنگتن پست. این آزمون می تواند در ارائه نتایج جستجو در پنج تا 13 دقیقه است.

ESPN توصیف NBA پرس و جو به این منطقه که در فاز های اکتشافی.

“در حالی که مهمترین اولویت ما باقی می ماند همه, بهداشت و رفاه, لیگ دفتر در ادامه به بررسی همه گزینه ها برای بازگشت به بازی” NBA سخنگوی مایک باس گفت: ESPN.

NBA خواهد شد به احتمال زیاد به زمان برای کشف کردن همه مراحل و آنچه در دسترس به لیگ. کمیسر آدم نقره گفت: دوشنبه طی مصاحبه ای با موبایل جانسون در NBA حساب توییتر که او انتظار ندارد هر گونه تصمیم گیری ساخته شده در مورد فصل جاری تا حداقل ممکن است.

“آنچه من گفته ام من مردمی در طول هفته گذشته این است که ما فقط فقط باید بپذیریم که حداقل برای ماه آوریل ما نمی خواهد در یک موقعیت برای هر گونه تصمیم گیری” نقره گفت. “و من فکر نمی کنم که لزوما به معنی در مارس 1 ما خواهد بود.”

NBA فصل متوقف شده است از مارس 11 هنگامی که موسیقی جاز به جلو رودی کلبر آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im