NBA باید جواب شش سوال پس از تعلیق فصل

با NBA فوری آینده نامشخص زیر پنج شنبه اعلام این لیگ قرار خواهد بقیه فصل در برگزاری این پست را برایان لوئیس معافیت پایین ترین پرسش ها:

س: چه اتفاقی می افتد به آن دسته از طرفداران که بلیط برای معلق بازی ؟

یک: سحر و جادو اعلام کرد “[T]ickets در حال حاضر خریداری شده برای به تعویق افتاد بازی خواهد شد زمانی که بازی دوباره. اگر بازی نه بازی و یا بازی در خالی-arena, طرفداران باید گزینه ای را برای دریافت اعتبار برای بازی های آینده و یا بازپرداخت.”

در حال حاضر تصمیم گیری ساخته شده توسط سحر و جادو مالکیت لزوما رفتن به اتصال برای گفتن نیکز’ جیم دولان یا شبکه’ جو Tsai. اما حداقل وجود دارد این است که برخی از سابقه.

Q: آیا بازیکنان و مربیان و تیم های دیگر لیگ برتر و کارکنان هنوز هم پرداخت می شود در طول وقفه?

یک: در حالی که حمایت از دیگر اعضای هیات’ استخدام با موقعیت های متفاوت از وضعیت به وضعیت بازیکنان پرداخت می شود از طریق بازی را چک می کند. هیچ بازی بدون چک. و یا به عنوان پورتلند CJ McCollum پرسیدم هیچ بازی بدون پرداخت … امیدوارم که همه به درستی ذخیره.”

س: چگونه این تاثیر حقوق و دستمزد کلاه در فصل آینده با توجه به از دست دادن درآمد ؟

یک: اعداد نیست و روشن نمی شود در حالی که برای, اما کلاه مجموعه ای تکه از پای و زمانی که پای کوچکتر می شود مانند زمانی که پول از چین کاهش یافته و در پی هوستون GM Daryl Morey را صدای جیر جیر — برش کوچک بیش از حد.

س: چون رودی Gobert گزارش آزمایش مثبت خواهد هر بازیکن/مربی از هر اخير جاز حریف نیاز به آزمایش می شود?

یک: به نظر می رسد که به صورت. در حالی که رعد و برق هرگز نوک برابر جاز یوتا بازیکنان و مربیان هنوز نشسته در اتاق قفل در یک دایره با ماسک بر چهره خود را در حال انتظار برای coronavirus آزمون سه ساعت بعد با توجه به ESPN. آنها باید به هماهنگی با اوکلاهما و Salt Lake City, سازمان های بهداشت عمومی قبل از آنها می تواند بازگشت به ایالت یوتا است. تا آن زمان آنها قرنطینه در اوکلاهما.

نیکز کاوالیرز سلتیکز پیستون و رپتورز همه بازی جاز در 10 روز گذشته و گفته شده به خود شده است. اما آنچه موذی در مورد این ویروس این است که این تیم ها بازی کرده اند و تیم های دیگر به طور بالقوه آن. نیکز و پیستون بازی روز شنبه و یک جت جاز در پرواز استفاده شده است توسط اورلاندو و ممفیس.

س: علامت کوبا پیشنهاد ESPN که ماوریکس را تصویب یک طرح توجیهی (طرح پرداخت احتمالا) برای آن دسته از کارگران که در حال پرداخت بر اساس ساعات روز:. این است که انتظار در اطراف لیگ ؟

A: که به وضوح در مورد سناریو مورد. در حالی که برخی پیشنهاد کرده اند که بازیکنان کمک به تامین برخی از هزینه های که آنها را از دست ندهید بازی چک و میلیاردرهای است که پرداخت آنها بالاتر زنجیره غذایی به هر حال. حداقل کوبا این است که خود آگاه به اندازه کافی به درک آن کار خود را به پرداخت کارکنان خود را.

“این در مورد تیم; آن را فقط در مورد کشور و زندگی به طور کلی” کوبا گفت. “منظورم این است که ما باید قطعات در محل. من نگران — در حال حاضر که ما در حال بازی کردن بازی ها — چه در مورد تمام افرادی که در اینجا کار می کنند بر اساس ساعات روز:. ما با هم یک برنامه برای آنها. اما فقط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن را از طریق سر خود را, آن را سخت بدانید که دقیقا چه چیزی درست است.”

س: آیا این به این معنی فصل انجام شده است ؟

A: نه کاملا. احساس وجود دارد در لیگ که بازی ممکن است رزومه در نهایت. و فقط به خاطر بازی در حال تعلیق به این معنا نیست که همه چیز را به زمین متوقف شد.

“بازی ها را به حالت تعلیق فعالیت های تیم هستند نه” ماوریکس مربی ریک کارلایل گفت. “من کاملا معتقدم که ما باید بیشتر اطلاعات فردا, و ما ممکن است قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن برخی از آن شاید جمعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>