NBA چک نبرد می تواند دم در coronavirus وقفه

NBA گزارش با توجه به اجرای force majeure ارائه در توافق دسته جمعی برای جبران حقوق بازیکن برای آینده لغو بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ با ارسال یادداشتی به تیم جمعه اطلاع آنها که حقوق بازیکن انتظار می رود به پرداخت در مارس 1 اما “چپ باز امکان” را به خودداری از پرداخت برای دوره بعدی در مارس 15, با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski.

“به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس فلج NBA و ملت لغو شد, بازی و از دست دادن درآمد باعث NBA به ترک خود انعطاف پذیری مالی بر اساس نیروی majeure ارائه (در CBA)” این گزارش اعلام کرد.

با توجه به CBA نیروی majeure را قادر می سازد NBA را به خودداری از بخشی از حقوق بازیکن با توجه به شرایط فاجعه بار مانند جنگ و بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر و یا بیماری های همه گیر. ESPN گزارش داد بازیکنان می تواند لنگر انداخت 1/92.6 خود را در حقوق و دستمزد سالانه به ازای لغو بازی بر اساس یک نیروی majeure فرمول از پنج فصل بازی ها, فصل 82 و 5.6 حذفی بازی در هر تیم.

علاوه بر این, ESPN بابی علائم سابق شبکه اجرایی گزارش داد که بازیکنان NBA در یک برنامه پرداخت 12 اقساط آغاز شد که در نوامبر. 15 خواهد پرداخت شده است 90% از حقوق خود را از طریق آوریل 1 پرداخت اما کسانی که انتخاب می شوند پرداخت می شود بیش از کل تقویم سال هنوز هم بدهکار پیش بینی شده 60 درصد از حقوق و دستمزد سالانه خود را.

NBA انتظار دارد به اطلاع تیم ها و بازیکنان قبل از 15 آوریل پرداخت توجه در مورد لیگ برنامه یادداشت اعلام کرد. اگر نیروی majeure اجرا شده است, بازیکنان هنوز هم می تواند جبران از دست رفته پرداخت اگر آن بازی ساخته شده تا اگر/وقتی که بازی رزومه در تاریخ بعد.

بازی به حالت تعلیق در آمد توسط کمیسر NBA آدم نقره در مارس 11 بعد از یوتا جاز مرکز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نه دیگر بازیکنان باید پس از تأييد شده به قرارداد COVID-19 از جمله کوین دورنت و سه ناشناس هم تیمی در بروکلین نتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>