NBAPA اجرایی: بسیاری از بازیکنان خواهد شد گرفتن coronavirus

ملی بازیکنان بسکتبال انجمن, مدیر اجرایی, میشل رابرتز ابراز خوش بینی لیگ برتر خواهد شد بازگشت به بازی اما همچنین اعتراف کرد بیشتر بازیکنان در نهایت می تواند تست مثبت برای coronavirus.

رابرتز نشان داد افکار خود را به ایالات متحده آمریکا امروز در روز سه شنبه و گفت: او در حال تلاش برای نگه داشتن بازیکنان آگاه از آنچه اتفاق می افتد در هفته ها و ماه های آینده در مورد این بیماری همه گیر.

هفت بازیکنان NBA از جمله بروکلین سوپراستار کوین دورنت و نام شبکه را آزمایش مثبت برای ویروس.

64 سال رابرتز گفت که برخی بازیکنان بیشتر خواهد شد تست مثبت پس از برخی از نام های قابل توجه در حال حاضر.

“من میگردند هر یک از بازیکنان ما را تست مثبت است. اما بیشتر من یاد گرفتم در مورد احتمال مرگ و میر در میان همه ما داده شده ما در سنین و شرایط موجود پیش من آموخته اند به آغوش احتمال این که بسیاری از بازیکنان ما مثبت خواهد بود برای ویروس” رابرتز گفت.

“آنها می خواهند به درک دقیقا چه خطرات بهداشتی هستند. بنابراین هر چه اطلاعات ما بیان می کنیم. ما (به عنوان) هوشیار به عنوان ما می توانید و سعی کنید برای به روز رسانی آنها.”

دورنت گفته ورزشی در روز سه شنبه که او خوب بود و می خواست دیگران برای آگاهی از ویروس. همکار او هم تیمی نیز در انزوا و تحت مراقبت پزشکان با توجه به شبکه.

دورنت پیوست یوتا جاز را رودی Gobert و داناون میچل و پیستون’ مسیحی چوب به اطلاع عموم NBA coronavirus موارد است.

رابرتز مشغول است با کمیسر NBA آدم نقره ای به صورت روزانه مورد حوادث. مانند بازیکنان رابرتز نیست راحت speculating که حوادث را دیکته کند که چگونه امن آن است که برای ادامه فصل به طور منظم و برگشتی. NBA به حالت تعلیق در بازی هفته گذشته به دلیل coronavirus.

“به عنوان یک وکیل استفاده می شود برای تصمیم گیری بر اساس یک تن از اطلاعات من شده اند نه به عنوان ناراحت کننده حرفه ای به عنوان من در حال حاضر” رابرتز گفت. “این بسیار دشوار است به زمانی که شما به خودتان پیدا کنید گمانه زنی. شما نمی توانید انجام دهید بهتر از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>