NCAA به شما اجازه بهار ورزشکاران دوباره برای یک سال دیگر

NCAA است بهار ورزشکاران و سالمندان — یک سال دیگر از واجد شرایط بودن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که قطع و فصل خود را به خوبی کوتاه مدت این سازمان اعلام کرد دوشنبه شب پس از یک رای گیری توسط بخش من شورای.

اما زمستان ورزشکاران که قادر به کامل فصل خود را دریافت کنید همان فرصت را در بخشی به دلیل آنها رو به پایان خود را به طور منظم فصل برنامه.

سالمندان علاقه مند به بازگشت برای مارس جنون تجربه گرفته شده از آنها دور نمی آمد.

آرا در کمتر از سه هفته پس از NCAA لغو تمام بهار و زمستان قهرمانی با توجه به همه گیر جهانی است که فراگیر در سراسر کشور است. که شامل تماس مسابقات NCAA برای اولین بار در 81 سال سابقه.

برای بهار ورزشکاران آنها را بازیابند سال از واجد شرایط بودن خود را از دست دادند. مدارس خود را تعیین می کند چقدر کمک دریافت می کنند. می توان آن را صفر کمتر یا همان ارائه شد این فصل. در بیس بال, برای, مثال, اکثر, بورسیه نمی شوند کامل — بر خلاف مورد در فوتبال و بسکتبال — اما به جای یک درصد از شهریه. NCAA است که اجازه می دهد مدارس برای استفاده دانش آموز کمک های صندوق برای دانش آموزانی که با استفاده از اضافی واجد شرایط در سال آینده. که همچنین اجازه می دهد تا تیم به حمل بیشتر بورس تحصیلی ورزشکاران است.

“شورای تصمیم به مدارس فردی انعطاف پذیری لازم برای تصمیم گیری در یک دانشگاه سطح” شورای صندلی M. فضل Calhoun, مدیر ورزشی در پن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط NCAA است. “شورای حکام تشویق کنفرانس ها و مدارس را به اقدام در جهت منافع دانشجو-ورزشکاران و جوامع خود و در حال حاضر مدارس این فرصت را به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>