تقریبا نیم مایل طولانی مرزی با مواد مخدر تونل در بر داشت در نزدیکی سن دیگو

سن دیگو (AP) — مسافت زیادی از مواد مخدر از جمله مواد مخدر مت آمفتامین و کوکائین در حال قاچاق از مکزیک به کالیفرنیا کشف و ضبط شد از مرز برای عبور تونل مجهز به تهویه و روشنایی زیرزمینی سیستم راه آهن, مقامات روز سه شنبه گفت.

تونل متصل انبارها در تیجوانا و سن دیگو گسترش حدود 2000 فوت (610 متر) با عمق متوسط 31 فوت (9.5 متر) و عرض 3 فوت (0.9 متر) با توجه به سن دیگو تونل نیروی کار یک تیم تحقیقاتی ساخته شده از چندین آژانس های فدرال. محققان بر این باورند تونل وجود داشته برای چند ماه “با توجه به ساخت و ساز پیشرفته مشاهده شده در چندین بخش.”

مقامات کشف و ضبط بیش از دو تن انواع مواد مخدر و خروج زودتر از اکتشافات است که شامل عمدتا از ماری جوانا. کشف تونل در 19 مارس مشبک در مورد 1300 پوند (590 کیلوگرم) از کوکائین 86 پوند (39 کیلوگرم) متامفتامین, 17 پوند (7.7 کیلوگرم) از هروئین از 3000 پوند (1,360 کیلوگرم) از ماری جوانا و بیش از دو پوند (0.9 کیلوگرم) از فنتانيل.

تونل ساخته شده بود در نزدیکی یک vaunted دو لایه مرزی دیوار ساخته شده تحت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماشای نشان دادن محدودیت ها از جمله موانع در برابر پیچیده قاچاق مواد مخدر سازمان.

در حالی که مرز دیوار ساخته شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به زیرزمینی برای جلوگیری از حفر آنها تقریبا به اندازه کافی عمیق برای جلوگیری از پیشرفته ترین معابر مخفی.

کشف نخستین بار است که پنج نوع از مواد مخدر پیدا شد در یک تونل در سن دیگو یک آهنربا برای مکزیک کارتل برای آن مانند رس و خاک فراوانی صنعتی انبارها در هر دو طرف مرز است که پوشش را برای کامیون های سنگین و تجهیزات ساخت و ساز.

مقامات ایالات متحده گفت: آنها هشدار داده مکزیکی همتایان در مورد تحقیقات خود را برای کمک به یافتن نقطه ورود در تیجوانا و بعد اعدام یک حکم جستجو در سن دیگو Otay مسا صنعتی منطقه انبار.

در ماه ژانویه اعلام کشف طولانی ترین تونل قاچاق تا به حال بر روی مرز ایالات متحده و مکزیک کشش بیش از سه چهارم از یک مایل از یک ساختمان صنعتی در تیجوانا به سن دیگو. نزدیکی تونل به صورت گسترده راه آهن-سبد خرید سیستم مجبور تهویه هوا ولتاژ بالا و کابل برق و پانل های آسانسور در تونل ورودی و پیچیده سیستم زهکشی.

وجود دارد هیچ دستگیری مبارزه با مواد مخدر و یا تایید خروج نقطه در ایالات متحده در آن کشف. اما در طول بیش از 14 زمین فوتبال — حیرت زده کرد مقامات. آن رفت و تحت چندین انبار در سن دیگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>