نیوجرسی ملک که در آن متهم Sarah Lawrence College فرقه رهبر لری ری دستگیر شد تبدیل به یک ترکیب با چندین مرموز ساختمان های جدید و خسیسانه چادری زن انجام محوطه سازی کار در تمام ساعات پس از ری نقل مکان کرد و در همسایه ها گفت.

ری متهم است که با استفاده از روانی و تهدید و اجبار برای بردگی دختر سابق کالج — از جمله وادار کردن به کار جنسی و دیگران برای انجام محوطه سازی, با توجه به فدرال کیفرخواست unsealed شنبه.

همسایگان از پیسکتاوای خانه که در آن ری زندگی می کردند با یک رفیق و حداقل یک زن جوان می گویند ثابت ساخت و ساز و saucily لباس نیروی کار مطرح پرچم قرمز.

“یک دختر استفاده می شود به کار در خارج از نیمی لباس پوشیدن و گفت:” همسایه که تنها شناسایی خود را به عنوان مایک اشاره کرد که زن عینک “کوتاه کوتاه پیاده و نیم, پیراهن” و دیده شد “باغبانی” و “دانه بندی خاک” چند بار در هفته.

“آنها می خواهم آن را تا آن را برطرف و سپس آن را پاره کردن دوباره” مایک گفت: از حیاط. “بسیاری از مردم شکایت به شهر مورد آن. هیچ یک از همسایگان دانم چه جهنم آنها در حال انجام است.”

و عجیب و غریب در کار نیست محدود به ساعات روز با توجه به همسایه کوین بولیوار, که گفت که او مظنون به چیزی مشکوک بود اتفاق می افتد.

“آنها در حال کار کردن در حیاط به 3 تا 4 ساعت در صبح,” او گفت:, و اضافه کرد که “آنها به کشت و زرع” حیاط “و دوباره آن را مانند 12 بار.”

“پروژه های آنها را در اطراف خانه بسیار عجیب و غریب,” او گفت:.

ری یک محکوم سابق و پدر سابق سارا لارنس دانشجو دستگیر شد توسط مشترک NYPD-FBI وظیفه نیروی شنبه در خانه به اتهام preying در دانش آموزان در نخبگان Bronxville مدرسه و اخاذی برخی $500,000 از آنها در طول دهه گذشته است.

حداقل یک سابق, بدون مو, خود, دختر, در خانه, زمانی که او دستگیر شد, منابع که قبلا گفته شده این پست.

دادستان فدرال گفت: در یک بمب کیفرخواست که ری, قرار, قربانیان خود را “به جنسی و روانی دستکاری و سوء استفاده فیزیکی.”

با توجه به کیفرخواست در سال 2013 ری و برخی از قربانیان سفر به Pinehurst, کارولینای شمالی به منظور “ساخت پیشرفت فیزیکی در مالکیت خصوصی” متعلق به یکی از اعضای خانواده از ری.

در حالی که زندگی وجود دارد در طی چندین ماه, ری, مجبور, سه نفر از قربانیان به “انجام کار دستی” در اموال از جمله نصب و راه اندازی یک سیستم آبیاری, دادستان ها می گویند.

ری نیوجرسی همسایه ها می گویند که شده است وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های ساخت و ساز در حیاط خلوت هالی لین خانه پشت 8-ارتفاع نرده های چوبی.

بولیوار به نام صفحه اصلی “غیر طبیعی خانه” و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد “عجیب و غریب است.”

ری زندگی می کردند در این خانه متعلق به اسکات مولر با توجه به سوابق — برای بیش از یک سال صاحب خانه گفت: اما همسایه ها می گویند که او در آنجا زندگی می کردند برای مدت پنج سال.

صاحب خانه که تنها شناسایی خود را به پست به عنوان اسکات به نام ری “دوست” و انکار کرد که هر گونه فعالیت غیر قانونی در رفت و در خانه اش است.

“من شنیده ام در مورد [اتهامات] اما منظورم این است که نوع از چیزی که اتفاق نمی افتد در اینجا” اسکات گفت. “منظورم این است که آنچه در گذشته اتفاق افتاده است, من نمی دانم, شما می دانید ؟ که نوع از چیزی که اتفاق نمی افتد, شما می دانید, زیر سقف من به هر حال.”

Lawrence Ray
لارنس ریAP

اسکات, که گفت که او استفاده می شود به کار در یک باشگاه که ری زد در حدود 20 سال پیش به نام ری “پسر خوب” و “یک دوست خوب برای من است.”

ری — که بهترین مرد در عروسی سابق NYPD کمیسر برنی Kerik — گفته سوار بر بیمار طرح در سال 2010 زمانی که او نقل مکان کرد و به یک دانشگاه پد در یانکرز که در آن او پس از آن-دختر دانشجوی سال دوم زندگی با هفت زن و مرد هم اتاقی.

ری آغاز شد “درمان” جلسات با برخی از هم اتاقی و “ارائه خود را به عنوان یک پدر” به دانش آموزان آسیب پذیر دادستان گفت.

در تابستان سال 2011 چند تا از هم اتاقی زندگی می کردند با اشعه در یک اتاق خواب بالایی طرف شرق آپارتمان با توجه به فدرال.

ادعا درنده “سخنرانی قربانیان شخصی خود و فلسفه خود را انجام داده ‘درمان’ جلسه با قربانیان که در طی آن او آموخته صمیمی جزئیات در مورد زندگی خصوصی خود, آسیب پذیری و سلامت روان مبارزات به بهانه کمک به آنها” دادستان گفت.

فدرال می گویند که ری “بیگانه” قربانیان از پدر و مادر خود را و آنها را متقاعد شده است که آنها “شکسته”است.

او بینی کاذب اعترافات از قربانیان خود را و آنها را پرداخت “آنها در واقع مدیون و احتمالا نمی تواند استطاعت” ما وکیل جفری برمن بود به خبرنگاران گفت:.

ری بود و انتظار تفهیم اتهام در دادگاه فدرال منهتن روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su