Neiman Marcus وزن ورشکستگی به عنوان بدهی, فروشگاه, تعطیلی اسلم خرده فروش

Neiman Marcus گزارش شده است که با توجه به ورشکستگی به عنوان لوکس خرده فروش کشتی با بدهی عظیم و coronavirus مرتبط با فروشگاه تعطیلی.

دالاس مبتنی بر شرکت در بحث و مذاکره با وام دهندگان در مورد تشکیل پرونده برای ورشکستگی است که می تواند اجازه می دهد آن را به نگه داشتن عامل و کاهش بدهی های خود را در حالی که آن را با این نسخهها کار برای کاهش هزینه های خبری بلومبرگ گزارش روز دوشنبه.

Neiman مارکوس ساخته شده است نه رسمی تصمیم گیری در مورد این که آیا برای اعلام ورشکستگی به عنوان یک رقم 4.3 میلیارد بدهی بار وزن آن در این شرکت با توجه به اخبار سرویس. این برنامه می تواند بنا به گزارش بسته به عواملی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس که ناودان صنعت خرده فروشی با اجبار میلیون ها نفر از مصرف کنندگان به سر خم کردن در خانه.

Neiman Marcus اجرا می شود که Bergdorf Goodman, آخرین تماس و Horchow فروشگاه ها و همچنین خود اسم مغازه ها بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه صبح.

Neiman Marcus پیوست و دیگر خرده فروشان بزرگ در به طور موقت بسته شدن فروشگاه خود را در هفته گذشته به عنوان coronavirus گسترش در سراسر اروپا و آمریکا است. این شرکت انتظار کسب و کار رنج می برند به دلیل تعطیلی حتی اگر آن را در ادامه آنلاین فروش میان جهانی همه گیر بلومبرگ گزارش شده است.

خرده بدهی گزارش منفجر شد با تشکر در بخشی به آن 2013 فروش به ارث مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره. Neiman مارکوس ساخته شده و بازسازی مقابله با طلبکاران سال گذشته که به شرکت بیشتر در زمان به نوبه خود در اطراف توجه کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>