نتانیاهو فساد محاکمه به تعویق افتاد coronavirus محدودیت او تصویب

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه است که با تاخیر بیش از دو ماه است که از خود محدودیت های مصوب شامل coronavirus آن اعلام شد یکشنبه.

70 سال رهبر انقلاب برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در بیت المقدس دادگاه منطقه در روز سه شنبه به صورت اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی.

اما دادگاه یکشنبه اعلام کرد که با مشخصات بالا محاکمه شد موکول تا مارس 24 به دلیل اضطراری بهداشت از اقدامات در حال اجرا به دلیل گسترش تهدید COVID-19.

کسانی که محدودیت — از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در اماکن عمومی — اعلام شده بود اواخر روز شنبه با نتانیاهو خود را.

دادگاه گفت: آن دستور داده شده بود برای شنیدن “تنها به امور فوری” به دلیل افزایش همه گیر با توجه به Agence France-Presse.

از آن خواهد شد خبر خوش برای نتانیاهو تیم حقوقی که به تازگی سعی کردم اما موفق به دریافت یک تاخیر در دادرسی.

نتانیاهو همچنین نشان داد یکشنبه که او آزمایش شده برای coronavirus به عنوان یک اقدام احتیاطی.

دفتر خود گفت: او بدون علامت قبل از انجام این آزمون که در آن نیز به اداره کار مقامات نزدیک به او. هیچ نتیجه ای داده شد, در بیانیه ای.

اسرائیل بیش از 200 مورد تأیید ویروس — اما هیچ گزارش مرگ و میر — با ده ها هزار نفر از مردم در خانه قرنطینه.

او قرار است برای محاکمه متهم به دریافت هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه ارز به نفع قدرتمند با رسانه های مقتدر.

طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>