Netflix بکشد می افزاید: پین محافظت شده با پروفیل به عنوان استفاده از طول موج coronavirus قرنطینه

Netflix بکشد ممکن است برای درمان بیماری های کروناویروس اما آن را به یک ثابت برای هم اتاقی که پیچ خود را “در ادامه به تماشای” صف.

جریان خدمات این هفته معرفی پین محافظت شده با پروفیل به میلیون ها نفر از هم اتاقی و زوج در آمریکا رویکرد خود را در دومین ماه از قرنطینه.

قرار دادن یک پین بر روی یک حساب کاربری با مشخصات می تواند به جلوگیری از کاربران دیگر از تأثیر Netflix بکشد شخصی توصیه الگوریتم. آن را همچنین می توانید نگه دارید freeloaders از وارد شدن به پروفایل خود می گویند اگر شما هم اتاقی سهام رمز عبور خود را با خواهر خود را.

ابزار تبلیغ شده است به عنوان یک کنترل والدین از ویژگی های طراحی شده برای نگه داشتن بچه ها از محتوای بزرگسالان و با خیال راحت جمع دور در کودک خود دوستانه پروفایل — اما می توان به هر گونه مشخصات و صرف نظر از اینکه کنترل والدین تنظیمات فعال در برنامه است.

پین معرفی شد به همراه تعدادی از دیگر مشخصات خواهی را به معنای پدر و مادر زندگی کمی ساده تر, از جمله غیر فعال کردن خودکار بازی از قسمت های تلویزیون و اجازه می دهد پدر و مادر به طور موقت مسدود خاص عنوان.

Netflix شاهد افزایش ترافیک در ماه گذشته به کشورهای جهان تحمیل کرده اند مستند دستور به توقف گسترش coronavirus. اواخر ماه گذشته در جریان نیروی عظیم منهدم کننده متعهد به کاهش جریان آن کیفیت در اروپا برای کمک به کاهش ترافیک اینترنتی در این قاره را در شبکه های 25 درصد است. Netflix ساخته شده را تغییر دهید پس از اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری برتون خواسته streamers به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از اینترنت ترافیکی ناشی از این بیماری همه گیر.

AT&T گفت: دو هفته پیش که Netflix ترافیک آمار تمام زمان بالا در شبکه خود را به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها تنظیم در به محبوب نشان می دهد مانند “ببر پادشاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im