شبکه مربی جستجو ممکن است شامل Kyrie Irving مورد علاقه Tyronn Lue

هر زمان که coronavirus همه گیر کند و جهان دوباره برخی از ظاهر عادی این شبکه را ظاهرا باید یک فصل را به بازی و در نهایت یک مربیگری را به تصمیم گیری.

اگر مربی موقت ژاک Vaughn دریافت نمی کند کار تمام وقت یک نامزد نخست انتظار می رود که کلیپرز دستیار Tyronn Lue — که در حال حاضر دارای سابقه مثبت با Kyrie Irving و جو هریس.

شبکه راه جدا با مربی کنی اتکینسون چرا که صدای او را متوقف حمل وزن در اتاق قفل و ایروینگ تنظیم ، آیا این به حالت تعلیق در فصل رزومه و یا لغو Vaughn ندارد زمان زیادی برای تحت تاثیر قرار دادن. اما Lue و لیکرز دستیار فیل دستی هر دو در حال حاضر تحت تاثیر قرار ایروینگ و هریس در کلیولند.

Lue مربی هر دو آنها را با کاوالیرز برای اولین بار به عنوان دستیار سر مربی قبل از اینکه بالا به سر مربی در طول فصل 2015-16. ایروینگ پوش که فصل را با هدف قرار دادن بازی برنده به مهر عنوان NBA برای کلیولند و Lue مربی او را به نهایی در سال آینده بیش از حد.

Tyronn Lue
Tyronn Lueگتی ایماژ

در حال حاضر ایروینگ با توجه به یاهو گزارش می خواهم برای دیدن Lue به عنوان شبکه ” بعدی سر مربی. در حالی که گزارش شده است مورد مناقشه ایروینگ برنده است تحت Lue. و زمانی که پست خواسته هریس در مورد Lue و دستی او ستایش سابق خود مربیان singling از Lue.

“من تا به حال چیزی جز خوبی و تجارب مثبت در زمان من در کلیولند. آن را باور نکردنی کارکنان مربیگری من آموخته زیادی از” هریس گفت. “هر بار که من آن دسته از بچه ها — این که آیا آن را در تابستان لیگ و یا زمانی که ما در برابر آنها را خوب و مثبت تعامل با آنها بچه ها من تا به حال مقدار زیادی از احترام است.”

دستی بود که رشد و نمو مربی در کلیولند است لیکرز دستیار در حال حاضر به لطف LeBron James. ایروینگ گزارش سعی کردم به او را به بروکلین ژوئیه گذشته پس از صحبت با تلفن همراه در هفته گذشته در مورد ایروینگ و شبکه ،

دستی نبوده است, سر مربی, اما Lue دارای مراتب گسترده تر رزومه. سابق گارد دارای یک 128-83 به طور منظم فصل خوانده شده را علامت به عنوان یک سر مربی با سه سفر به NBA فینال و یک قهرمانی زیر کمربند خود را.

“آنها هر دو بسیار عالی مربیان Ty Lue به خصوص” هریس گفت. “بازی در این لیگ به عنوان یک دستیار برای یک مدت زمان طولانی تنها راه او قادر به ارتباط با بازیکنان به خصوص فقط روز به بعد بود که بسیار منحصر به فرد از نظر مربیگری دیدگاه. من همیشه دوست داشتم که در مورد او فقط توانایی های خود را به ژل و مش با همه.

“او به نظر می رسید به من به یکی از آن بچه ها زمانی که او بازی او احتمالا با همه در رختکن تنها راه او قادر به ارتباط برقرار کردن با هر مرد در این تیم است.”

با توجه به اتکینسون سرنوشت در بروکلین — اگر نه آشکار قیام قطعا عدم حمایت از ستاره ها — Lue می تواند مناسب است. او در فینال موفق به کسب عناوین و موفق ستاره مانند ایروینگ جیمز و کوین عشق. که تجربه به خصوص مدیریت در هرج و مرج — مفید خواهد بود در دست زدن به ایروینگ و کوین دورنت.

پس از کاوالیرز معامله ایروینگ در سال 2017, به گزارش ظهور در مورد او صحبت نمی به هم تیمی های هفته مصرف umbrage بیش از Lue پیشنهاد که او و هم تیمی های خود بیشتر درگیر در جرم و سایش در James’ outsized کنترل سازمان است.

هنوز Lue ساخته شده از آن همه کار و پیمایش آب متلاطم. اگر این شبکه تا به حال رزرو در مورد اتکینسون توانایی انجام این کار Lue در حال حاضر ثابت شده است او می تواند. و هریس که صرف دو سال تحت Lue — برای اولین بار با Lue به عنوان دستیار دوم با او به عنوان سر مربی — به طور خاص مورد ستایش توانایی های خود را به مربوط به بازیکنان است.

که آیا او را یک شانس برای انجام این کار در بروکلین باقی مانده است دیده می شود. اما اگر او این مهارت را در خدمت او هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>