این موشک می رویم اما شبکه بزرگ مرد DeAndre Jordan نمی آن را به عنوان چیز بزرگ بعدی در NBA.

هوستون در حالی که در شروع 6-پا-5 رو به جلو P. J. تاکر در مرکز پس از انجام معاملات Clint کپلا به آتلانتا پیش از مهلت تجارت شکست لیکرز در لس آنجلس در روز پنج شنبه شب در پشت 41 امتیاز از راسل وستبروک.

اردن سابق All-Star مرکز با کلیپرز را باور نمی کند این را تبدیل به یک روند جدید در سراسر لیگ.

“من اهمیتی نمی دهند. من در مورد مراقبت از شبکه. که تیم من در حال حاضر” اردن گفت: پس از عمل. “یک تیم در حال انجام است که. که جهت NBA?

“من فقط گفت: اگر یک تیم از 30 می رود که به این معنی نیست که هر کس دیگری در حال انجام آن است. بنابراین برای من مهم نیست نه من با آن موافقت کرد.”

Timothé Luwawu-Cabarrot
Timothé Luwawu-CabarrotNBAE via Getty Images

شبکه را امضا کرده اند swingman Timothé Luwawu-Cabarrot به گزارش دو سال بعد از معامله دوم 10-بعد قرارداد منقضی شده سه شنبه.

6-7 فرانسوی است تیراندازی 43.1 درصد از 3 نقطه در محدوده 25 ظاهر این شبکه در این فصل است.

“من واقعا هیجان زده بود. من فرستاده او متن دیروز, ‘tu, l پيامبر merite bien.’ شما آن را به دست آورده. شما واقعا به آن” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت. “او پیامک من در فرانسه که خوب بود” من از شما قدردانی مربی.’ بنابراین ما تا به حال یک ارز.

“این می افزاید: به ما بازیکنان بین المللی, و من می خواهم که. او متناسب با سبک. ما در بازی های بین المللی و سبک او متناسب با آن است. و او آن را به دست آورده. و نه فقط به او می گویند او را به ضرب گلوله به آن هست. من فکر می کنم آنچه مربیان هستند بیشتر تحت تاثیر قرار با این سوال او این است که او قصد دفاع در این سطح ؟ او است رفتن به شما شن در این سطح ؟ او طوری بود که فقط با اجماع [GM] شان [مارکس] از دفتر جبهه مربیان ما واقعا می خواستم برای رفتن به جلو با این پسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی