شبکه برخی از شتاب رفتن به همه ستاره. در حال حاضر آنها بهتر است و امید آن می رود برای آنها بهتر از تعطیلات کریسمس بود.

“[مربی کنی اتکینسون] است با احتیاط از شکست دیگری چون از ما چگونه از کریسمس که وحشتناک بود” گفت: اسپنسر Dinwiddie که گفت: آنها متوجه شدند برخی از حیاتی درس از آن nosedive. “ما امیدواریم که به انجام این کار دوباره یادگیری از اشتباهات ما.

“آیا نوشیدن بیش از حد eggnog. اگر شما بر روی همه ستاره و شما در شیکاگو, نمی, حزب بیش از حد دیوانه جو هریس.”

Dinwiddie خواهد بود در All-Star Weekend برای مهارت های چالش و هریس به دفاع از خود 3-نقطه عنوان. دیگران خواهد شد زمان خاموش اما مهم این است که اجازه دهید بقیه به نوبه خود به روست.

“بزرگترین چیزی است که مطمئن شوید که بعضی از بچه ها بهبود می یابند اما همچنین برخی از بچه ها به اندازه کافی کار بیش از شکستن” هریس گفت.

Kenny Atkinson
Kenny اتکینسونگتی ایماژ

“آخرین باری که ما تا به حال چند روز ما تبدیل به اطراف و شد 3-13. بنابراین بسیاری از بچه ها هنوز در تلاش برای ماندن قفل شده است-در. امکان استفاده از زمان است که ما باید استراحت نیروی تازه یافتن دریافت بدن ما مناسب و مطمئن شوید که ما در پایان این نیمه دوم سال قوی است.”

زمانی که این شبکه لذت می برد چهار روز برای تعطیلات آنها لذت می برد و آنها را بیش از حد. آنها اقدام به از دست دادن هفت راست و 12 از 14.

این بار آنها باید کل یک هفته قبل از بازی دوباره Feb. 20 در فیلادلفیا.

“ما احتمالا نباید انجام آنچه ما آخرین بار در آن کشش. اما شما در یادگیری از همه چیز از تجربه یاد بگیرند. که بدیهی است که منفی بود زمان برای ما” DeAndre Jordan گفت: با rueful ادا و اصول.

“ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام به نگه داشتن بدن ما استفاده می شود به در حال بارگذاری اما همچنین قادر به دریافت برخی از استراحت بیش از حد. ما از آن تجربه آموخته. ما همچنین برخی از کهنه بچه ها اینجا که می دانند چگونه به مقابله با آن زمان است.”

بنابراین آنچه که دقیقا آنها یاد بگیرند ؟

“لذت بردن از شکستن اما هنگامی که ما دوباره ما باید کار را به انجام” جارت آلن گفت. “اگر ما می خواهیم برای رسیدن به جایی که ما نیاز به توان و که در آن ما می خواهیم به ما نیاز به قفل در.

“لذت بردن از تعطیلات اما فراموش نکنید که ما هنوز کار برای انجام دادن داریم و بازی به بازی زمانی که ما آمده ایم پشت در آماده است.”

هنگامی که آنها دوباره آنها باید آماده به بازی 10 از 14 در جاده ها است. آلن 21 گفت: او عاقل تر از او استفاده می شود به در دست زدن به اخراج.

“من می دانم آنچه که من باید انجام دهید برای نگه داشتن بدن من آماده است. من می دانم که من هنوز هم در شکل نگه دارید کمی با تردمیل کار کمی تیراندازی,” او گفت:. “من rookie سال من بود” این است که زمان برای کنارتان’, ” او گفت:. “من برگشتم من از نفس این عمل برای اولین بار. در حال حاضر من می دانم آنچه که من نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر