فیلادلفیا — شبکه فقیر جاده ضبط و Sixers’ ستارگان home-دادگاه لبه را روز پنجشنبه بازی سختی کار است.

اما پس از گرفتن اذیت توسط فیلادلفیا در یک testy سری حذفی سال گذشته و دمیده در دو تا از سه زودتر جلسات این فصل این بازی در ولز فارگو سنتر ممکن است به معنی بیشتر از بیشتر به شبکه.

“دشوار است. ما تا به حال یک نوع از بازی نزدیک با آنها و دو جایی که آنها تحت سلطه ما. و آنها تقریبا شکست ناپذیر در خانه, بنابراین ما می دانیم آن را دشوار” Kenny اتکینسون گفت. “یک چالش خوب است. ما در آن به عنوان یک فرصت است.”

این تیم که بازی های حذفی سریال ماه آوریل گذشته با جوئل Embiid را باطل آرنج به جارت آلن سر و جرد دادلی شارژ برای خود جوان هم تیمی دفاعی — لمس کردن خصومت.

آلن گرفته گام های در حال قادر به ایستادگی خود را در برابر بزرگتر و حجیم مراکز استفاده می شود که به او مانند Enes کانتر و Andre Drummond. Embiid — که از پشت پاره شده رباط در دست چپ خود را در Jan. 28 — است که در راس آن گروه.

Joel Embiid (l) and Jarrett Allen battle last postseason
جوئل Embiid (l) و جارت آلن نبرد آخرین postseasonکوری Sipkin

“من فکر می کنم آن را یک چالش” اتکینسون گفت. “من فکر می کنم او قدم برداشته. من فکر می کنم دروموند چیز او به بازی بهتر برابر قوی تر ، من فکر می کنم او گرفته شده ،

“او 250 پوند در حال حاضر. هنگامی که او آمد در آن 230. وجود دارد یک تفاوت بزرگ در جسمی قد و قامت. گام بزرگ در سطح پرخاشگری. من علاقه مند به دیدن چگونه او واکنش نشان می دهد. اما ما DeAndre [اردن] را پشت سر گذاشت. که خوب است. که یک لوکس.”

پس از از دست رفته هر سه جلسات با شبکه در این فصل Embiid است که در نهایت سالم است. او به طور متوسط 21 امتیاز و 10.4 ریباند پس از آمدن به عقب با گزارش او را خندق در صورتی که زخمی خود را به دست چپ در طول بازی و بازی فقط با نوار.

“من نمی خواهد می گویند لزوما به دنبال به جلو به آن به دلیل آنچه اتفاق افتاده است, اما شما می دانید که صادقانه او را — من می دانم که دست خود را هنوز هم خراب کرد تا او با پوشیدن نوار — پس امیدوارم این رفتن به یک خوب matchup,” آلن گفت.

“شما می توانید تمام است که از آن فقط کل حذفی سریال. اگر شما در آن نگاه کنید — جرد دادلی به خصوص جرد دادلی که می تواند فراموش Jared آوردن انرژی و که به کرات همه ما است. حتی طرفداران به آن را کردم و حتی در حال حاضر رفتن به آن همه پمپ است.”

شبکه 9-16 در جاده ها که در آن آنها بازی 16 از نهایی خود را در 29 بازی. فیلادلفیا است 25-2 در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im