شبکه’ Joe Harris به دفاع از All-Star 3-نقطه تاج پس از تصمیم دشوار

جو هریس را دفاع از تاج او.

پس از ارسال گزارش بیش از آخر هفته هریس دعوت شده بود به 3 نقطه در مسابقات All-Star Weekend بود اما مطمئن نیستید اگر او می خواهم او ظاهرا ساخته شده تا ذهن خود را. و شبکه رو به جلو تصمیم گرفتند برای رفتن به شیکاگو برای دفاع از عنوان خود را با توجه به گزارش های متعدد.

هریس در حال تیر اندازی 40.5 درصد از عمیق و به طور متوسط 13.7 امتیاز در سرعت به بازی کار خود را-بالا پس از به ثمر رساندن 16 امتیاز در شبکه’ 119-97 برنده بیش ققنوس در روز دوشنبه در مرکز بارکلیز. اما او همچنین به وضوح شده است بازی از طریق خستگی یکی از دلایلی که او تا به حال به طور جدی mull این تصمیم.

“او قطعا نمی از من بپرسید” شبکه مربی کنی اتکینسون نیمه شوخی اضافه کرد: “من انتظار می رود [مختلف]. جو یک رقیب ، جو را به Y اگر شما به او گفت که آنجا بود یک وانت بازی یا 3 نقطه تیراندازی مسابقه.

“من فکر نمی کنم هیچ کدام از ما جرأت او را به عقب. و این چنین شادی هایی بزرگ و مثبت برای سازمان ما بیش از حد. واقعا امیدوارم که او برنده آن را دوباره. من می دانم که او را بیش از قادر به.”

Joe Harris
Joe Harrisکوری Sipkin

هریس بود و خسته کننده تابستان با سفر به آفریقا برای یک موسسه خیریه و پس از آن دو بیشتر در سراسر جهان به چین با ایالات متحده آمریکا بسکتبال FIBA و سپس دوم با پشه در فصل.

بعد از دیدن تلاش او را شدید شیب به تازگی — او فقط سه عکس به طور کلی در Jan. 31 برابر شیکاگو و حتی تلاش یک پرتاب آزاد در گذشته پنج بازی آینده به دوشنبه — هریس را حداقل به 6-برای-11 از عمیق شنبه در برابر جادوگران.

“این می آید در جریان و بچه ها به دنبال او” اتکینسون گفت. “بدیهی است که تیم های دیده بانی و آنها قفل در. وجود تیمهایی هستند که می گویند او کلید این تیم متوقف جو و شما واقعا سرعت پایین شبکه. ما درک می کنیم که بازیکنان ما درک می کنیم چقدر مهم او است.

“Kyrie [ایروینگ] و اسپنسر [Dinwiddie] و Caris [LeVert], آنها را درک می کنیم چقدر مهم آن این است که او را درگیر. ما می خواهیم او را به 15 3s یک بازی و اگر برخی از آنها در حال رقابت پس از آن می شود.

“اما من فکر می کنم جو شروع به ریتم خود را به عقب. من فکر می کنم او تا به حال یک دوره که در آن او تلاش کمی, اما من او را خیلی بیشتر پویا به تازگی. عملکرد خوب آخرین بازی امیدوارم در ادامه می توانید آن.”


با ایروینگ درد و رنج از مصدومیت زانو شنبه که انتظار می رود به حاشیه او را برای حداقل یک هفته Dinwiddie و LeVert آغاز شده و با هم در backcourt برای اولین بار تمام فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر