شبکه بازی کرده اند و به رقابت خود بیش از گذشته چند هفته از دست دادن پنج بازی در یک ردیف به تیم با برنده شدن در پرونده و پس از بیرون آمدن از هفت بازی در برابر کشش زیر .500 تیم با یک 5-2 خوانده شده را علامت.

دو بازی در برابر رپتورز — شنبه در تورنتو و چهارشنبه در Barclays Center — ساندویچ اطراف روز دوشنبه سفر به, ایندیانا, نمایندگی استرن آزمون به صورت شبکه که در حال حاضر نگه داشتن شماره 7 حذفی موقعیت در کنفرانس شرق.

دفاع از قهرمان NBA رپتورز از دست ستاره رو به جلو Kawhi Leonard از طریق آژانس در تابستان گذشته اما آنها در حال حاضر در حال پشت تنها لیگ-بهترین دیگران در شرق رده بندی است. تورنتو نیز انجام 13 بازی برنده خط خط به شنبه شب matchup.

“فقط سختی matchup. چالش بزرگ” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت: از رپتورز پس از تمرین روز شنبه در بروکلین. “من احساس می کنم که ما در حال بازی بهتر است و آنها در یک بازگشت به عقب است که به ما می دهد یک کمی اعتماد به نفس بیشتر.

“اما من آن را گفت: از ابتدای سال من فکر می کنم آنها یک قهرمانی-تیم رقیب. به من گفت: آن زمانی که ما بازی آنها را در این نمایشگاه [فصل]. آنها واقعا خوب است. و آنها در حال بازی بدون [مارک] Gasol [بيشتر] که باعث می شود آن را حتی بیشتر چشمگیر است. این اعتبار به آنها.”

Kenny Atkinson
Kenny اتکینسونکوری Sipkin

لئونارد به طور متوسط 26.6 امتیاز در هر بازی در تنها فصل در تورنتو زیر هفت سال در San Antonio, اما او پیچ کانادا برای سه سال قرارداد به ارزش 103 میلیون دلاری از کلیپرز به تیم با پل جورج در این فصل در لس آنجلس.

هنوز رپتورز قدرت به جلو پاسکال Siakam — پایانی لیگ را بیشتر بهبود بازیکن در 2018-19 — گرفته شده است یکی دیگر از جهش رو به جلو در این فصل درآمد اول خود را حرفه ای همه ستاره با شروع حرفه ای-اوج از 23.7 امتیاز و 7.7 ریباند در هر ظاهر.

شروع backcourt از فرد VanVleet و 33 ساله همه ستاره گارد نقطه کایل لوری ترکیب کرده است برای بیش از 37 امتیاز و 14 پاس گل در هر بازی در سال دوم مربی نیک ، سابق خالص Rondae Hollis-جفرسون نیز در حال پخش است نزدیک به 20 دقیقه در هر بازی کردن نیمکت به طور متوسط 7.4 امتیاز و 4.9 پرتاب ریباند.

“من فکر می کنم این واقعیت است که آنها تا به حال Kawhi بود که این بهانه که آنها آن را به دست آورد به دلیل Kawhi. من فکر نمی کنم آن را که ساده” اتکینسون گفت. “آنها به اثبات رسیده آن است که آنها واقعا انجام آن در یک تیم و مفهوم است. آنها باید یک مقدار شگفت انگیز از بچه های جوان کمک می کند. من فکر می کنم که یک اعتبار به توسعه است.

“نیک سیستم بدیهی است که متناسب با آنچه که آنها در حال انجام است. Siakam گرفتن یک پرش بزرگ شده واقعی مهم است. من فکر می کنم Kyle شما بحث در مورد برندگان در لیگ, بچه ها که می دانند چگونه برای برنده شدن در این لیگ او را سمت راست وجود دارد برای من در پنج ، او فقط می داند که چگونه به نفع خود.”

شبکه (23-27) ساخته شده است که هیچ معاملات روز پنجشنبه مهلت از دست داده اند و هر دو از دو مورد قبلی جلسات با رپتورز در این فصل است. آنها دوباره خواهد بود بدون Kyrie Irving که نمی توان این دو بازی سفر جاده ای با توجه به زانو رگ به رگ او دچار شنبه گذشته در برابر واشنگتن است.

“بدیهی است که ما از دست او بر روی زمین است. او ما طبقه کلی” مرکز DeAndre Jordan گفت. “او در عمل و فیلم جلسات و بدیهی است که تلاش برای عجله کردن و بازگشت به 100 درصد سالم که در آن ما نیاز به او, اما او هنوز هم در اینجا و صحبت کردن با بچه ها و اشاره های کوچک و جزئیات مختلف است که ما نیاز به انجام به دریافت بهتر به عنوان یک تیم و به عنوان نزدیک به کامل 48 دقیقه [در برابر تورنتو] به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی