Kyrie Irving نیست فقط در شبکه ایران در حال حاضر است. او همچنین با در نظر گرفتن نقش رهبری در NBA پس از انتخاب معاون رئیس جمهور از اتحادیه بازیکنان.

این NBPA روز دوشنبه اعلام کرد که ایروینگ انتخاب شده بود معاون رئیس جمهور در این اتحادیه را به کمیته اجرایی. شبکه ستاره سه سال مدت بلافاصله شروع می شود و نه انسان کمیته سنگین بروکلین عطر و طعم با گرت معبد در حال حاضر یک عضو.

معبد و ایروینگ در میان شش معاون رئیس جمهور. معبد مدت به پایان می رسد در ماه ژوئن در حالی که ایروینگ خدمت از طریق مذاکرات برای لیگ بعدی توافق دسته جمعی.

“این بود که زمان مناسب برای من اجرا برای یک موقعیت رهبری در NBPA,” 27-year-old Irving گفت: در بیانیه مشترک اتحادیه ، “من شده اند یک ناظر و یک شرکت کننده در اتحادیه امور در حالی که برای, اما برای اکثر, من در حاشیه حمایت از ما در کمیته اجرایی به عنوان آنها ساخته شده تصمیم گیری های مهم. در این نقطه در زندگی حرفه ای من, من می خواستم به پیوستن به نیروهای با آن بچه ها را یک نقش بزرگتر در خارج از زمین بسکتبال و در اتحاد ما.

“من می خواهم برای کمک به حرکت اتحادیه به جلو با ایده های نوآورانه نه تنها در مسائل اجتماعی بلکه با سرمایه گذاری کسب و کار به یک فضای جدید است. من مفتخر به انتخاب شدن توسط همسالان من و من نمی توانم صبر کنید برای کار با همه به ایجاد یک تاثیر است.”

ایروینگ ممکن است خسته از بودن در حاشیه NBPA اما او باید به بیمار بودن در حاشیه برای بروکلین به عنوان به خوبی.

نیوجرسی-تربیت star دهکدهای از دست رفته 33 از شبکه’ 53 بازی در بازگشت به خانه خود را در فصل, از جمله آخرین پنج با زانو رگ به رگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im