شبکه’ Rodions Kurucs کشف اعتماد به نفس پس از کثیف offseason

INDIANAPOLIS — برای Rodions Kurucs به صعود از فراموش شده در G-لیگ NBA چرخش نبود مکانیکی. آن روانی بود.

پس از ترس به حتی یک 3-اشاره گر و حمل به G-لیگ Kurucs بازگشت به عنوان یکی از NBA بهتر در خارج از بورس بیش از دو ماه گذشته. و آن را کمتر در مورد آنچه در ادامه در لانگ آیلند و بیشتر به کار می رفته و در بین گوش خود را.

“نه آن در سر. آن روانی” Kurucs گفت: پست پیشتاز به شبکه’ بازی با پیسرز در روز دوشنبه. “من را که خیلی به صداقت. اما فقط اعتماد به نفس من [به این موضوع].

“وقتی که من رفتم به G-لیگ مربی [Kenny اتکینسون] به من گفت به ساقه باز عکس. که آنچه که من انجام شده است. هر بار که من این فرصت را به ساقه من آن را انجام می دهند.”

داخلی, شبکه اعتراف Kurucs نمی آید مانند عادی خود را با اعتماد به نفس چابک خود در شروع فصل یکی گفت: “ما برای مراقبت از او را ما به او صحبت کنید و آدرس کل فرد است.” و مراقبت شده اند ممکن است مورد نیاز با توجه به حوادث در تابستان گذشته.

لتونی در حال حاضر چهار حضور در دادگاه برای بزه اتهام ضرب و شتم با یک پنجم مجموعه برای سه شنبه. گفتنی پست او برداشت چاقو و تهدید به کشتن خود را در طول یک ماه ژوئن 27 تف با دوست دختر خود را قبل از ریختن او را در تخت و سیلی زدن او.

Kurucs’ وکیل الکس Spiro است را رد اتهامات نگران کننده است. اما به هر قانونی نتیجه Kurucs نبود در بهترین فضای زمانی که فصل شروع شده و خارج از دادگاه از مسائل خونریزی به بازی خود را.

“آره ، البته. اما آره, حالا من آماده هستم” گفت: Kurucs تیراندازی یک 46.3 درصد از عمیق خواهد بود که دوم در NBA اگر او تا به حال به اندازه کافی تلاش برای واجد شرایط.

“من مشغول به کار با یک روانشناس ورزشی. من مشغول به کار خودم در تلاش برای درک آنچه آنها می خواهند از من آنچه که من باید انجام دهید وقتی که من باز نمی پمپ-جعلی در هر زمان. فقط خواندن بازی تصمیم درست را. و که کلیدی: تصمیم گیری درست و بود قفل شده است-در بیشتر.”

Kurucs شده بود در چرخش از طریق هفت بازی قبل خود را overreliance در رانندگی و عدم شلیک کردم و او را تبعید. او وارد شده فقط 16 دقیقه در سه cameo حضور بیش زیر 17 بازی.

“اعتماد به نفس بود که یک مشکل در آغاز سال است. او نمی خواهد اجازه دهید آن را برو. آن را واقعی و عدم اعتماد به نفس” Kenny اتکینسون گفت: پست. “در حال حاضر او رفته دیگر در راه است. او رفت به نقطه ای که آن را ‘OK من اجازه دهید آن را برو.’ ذهن او شده و رایگان بیش از شوت او تغییر کرده بود.

Rodions Kurucs
Rodions KurucsPaul J. Bereswill

“ما می دانیم چقدر مهم آن این است که که 4-انسان قادر به آن شلیک کنید. … که رفتن به خود را توسعه قطعه; او در حال رفتن به یک سازگار تیرانداز ؟ اگر او می تواند انجام دهد که او واقعا بازیکن ارزشمند.”

Kurucs اتحاد شات 57.1 درصد از 3 نقطه در محدوده گذشته خود شش بازی و بیش از گذشته خود 11 او 15 از 27 (55.6 درصد) از عمیق است. پس از رفتن فقط 1-4 که بیش از 17-بازی کشش چرخش است که یک جهش کوانتومی.

Kurucs است نهم یا 10 در چرخش بازی در 22 از گذشته 27. با Taurean شاهزاده (38.7 درصد عکسبرداری به طور کلی) و ویلسون چندلر (29.9 درصد از 3) بالا و پایین وجود دارد فرصت برای Kurucs.

“سال گذشته او یک تیرانداز خوب,” اسپنسر Dinwiddie گفت. “او در این سال و ترسیده بود به ساقه و همه مانند “چه اتفاقی افتاده است’? و هنگامی که او در نهایت شروع به تیراندازی او نمی تواند از دست. و همه مانند ” چرا شما شروع به یک ماه پیش است؟’ “

“او هرگز بد تیرانداز اما او در این فصل اقدام مانند او نمی خواهید به ساقه. و ما مانند ” فرض آنچه شما انجام می دهند? و هنگامی که او در نهایت به راه انداخته کلیپ, he ain’t از دست رفته نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر