واشنگتن — Joe Harris دعوت شده است بازگشت به NBA All-Star weekend اواخر این ماه برای دفاع از خود 3-نقطه تاج با توجه به لیگ یک منبع. اما شیرین-تیر اندازی شبکه به جلو هنوز تصمیم گرفته نشده که آیا او بروید و یا با استفاده از زمان برای استراحت و شارژ مجدد است.

هریس led لیگ در 3 نقطه تیراندازی در فصل گذشته در یک حرفه ای-بهترین 47.4 درصد و آخرین Feb. 16 در شارلوت او برنده 3-نقطه مسابقه با 26 امتیاز به ضرب و شتم خصوصی به کاری.

اما هریس آمد به بازی روز شنبه در واشنگتن ضربه متوسط — با استانداردهای خود را — 39.9 درصد از عمق و فقط 31.5 در ماه ژانویه است. شبکه بی سر و صدا اذعان خستگی است که یک بخشی از آن و هریس تا به حال به خصوص تابستان خسته کننده.

هریس قرار داده و خود گلایه پشت سر او برای حداقل یک شب با 22 امتیاز 8-از-16 تیراندازی از جمله 6-از-11 از عمیق در 113-107 دست دادن به جادوگران. که خود بالاترین نمره بازی پس Dec. 17 و گره خورده خود را نجومی بالا 3-اشاره گر, مجموعه, Dec. 6 در شارلوت – سایت خود را 3-نقطه مسابقه برنده شدن در فصل گذشته همه ستاره آخر هفته.

او نه تنها رفت و با شبکه به چین در پیش فصل بود اما در حال حاضر ساخته شده است که بازحمت حرکت کردن در نیمه راه در سراسر جهان با تیم ایالات متحده آمریکا برای بسکتبال و تا به حال نیز ساخته شده یک سفر به آفریقا برای خیریه کار می کنند. هریس’ آیا تصمیم به سفر به شیکاگو در دو هفته خواهد شد تا حد زیادی بر اساس چگونه بدن خود را احساس می کند.

Joe Harris drives to the basket during the Nets' 113-107 loss to the Wizards on Saturday.
Joe Harris درایوهای به سبد خرید در شبکه’ 113-107 دست دادن به جادوگران در روز شنبه.NBAE via Getty Images

کوین دورنت را ناتوانی در جریان است swimmingly همه حساب. و این مربی می داند که او بهترین از همه — به مراتب طولانی تر از Kenny اتکینسون یا حتی Steve Kerr — به نام او یک برنده و پیش بینی تورهای در حال رفتن به “یک مشت” هنگامی که او در نهایت از بهبود تاندون آشیل عمل جراحی است.

“کوین بهترین مرد” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “که مرد را یکی از سخت ترین کار بچه ها من تا کنون بوده است در اطراف به عنوان یک بازیکن به عنوان دستیار مربی به عنوان یک سر مربی است. از آن آسان است برای توصیف او را با یک کلمه: او یک برنده است. او با روح حق او سخت است.”

بروکس مربی دورانت برای یک سال به عنوان یک سیاتل دستیار و هفت به عنوان شهر اوکلاهما سر مربی قبل از دورنت چپ طلایی برای دولت است. و در آن زمان او را دیدم دورنت توسعه را به یک توقف حملات نیروی او را متقاعد هیچ دفاعی یا مدافع می تواند به توقف.

“او غیر ممکن است گارد. منظورم این است که غیر ممکن است” بروکس گفت. “شما نمی توانید بازی-برنامه ریزی آن است. من آن را دیده ام در این هشت سال من با او به عنوان مربی. من آن را دیده ام و وجود دارد بسیاری از شب او می تواند به حال 40 و او می تواند دمای متوسط تا بالا 30s اگر او می خواست به.

“اما او را کامل بازیکن بسکتبال است. او می خواهد به انجام کار درست و پر کردن آمار ورق. او می خواهد به دوباره بجای اول برگشتن او می خواهد برای جلوگیری از عکس او می خواهد برای محافظت از طریق یکی از چهار, و در حال حاضر من مطمئن هستم که او می تواند محافظت از طریق یکی از پنج. او یک برنده, بسکتبال, بازیکن, و آنها در حال رفتن به یک تعداد انگشت شماری پس از او می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی