شبکه هنوز به دنبال چگونه به باز کردن بهترین Taurean شاهزاده

قسمت 16 از یک سری تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets.

قبل از فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هیچ Net وارد شده بیشتر بازی ها از Taurean شاهزاده. او را در یک مسابقه خاموش در دسترس بودن مسلما خود را به بهترین توانایی.

که باعث می شود آن را حداقل تا حدودی در مورد که در مدت کوتاهی قبل از Kenny اتکینسون راه جدا با حق رای به عزل مربی بستری شاهزاده هنوز هم نیاز به زمان بیشتری برای شبکه برای دریافت بهترین نتیجه را از او.

“IM TRYNA حلقه!” شاهزاده توییتی روز دوشنبه در این فصل هنوز در انتظار به طور نامحدود با توجه به همه گیر. در حالی که 26 ساله رو به جلو است hooped خوبی برای این شبکه در زمان او تا به حال هنوز یافت قوام و یا تیراندازی سکته مغزی او و یا آنها را دوست ام.

Taurean شاهزادهNBAE via Getty Images

شاهزاده در بر داشت خود را کشیده از صف شروع شده توسط اتکینسون در عزل مربی بازی نهایی شد و هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ذخیره توسط مربی موقت ژاک Vaughn تا فصل بود و تعطیل.

“من یک مرد خوب,” شاهزاده گفته بود. “آیا من می خواهم برای آمدن به نیمکت ؟ به طور کامل نه. اما من می خواهم به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به این تیم در رسیدن به جایی که ما در نهایت می خواهید بروید ؟ هر روز از هفته است.”

اما چگونه می تواند به شبکه بهترین استفاده شاهزاده به جایی که آنها می خواهند برای رفتن به زمانی که — یا اگر — بازی رزومه ؟ و یا در فصل آینده زمانی که کوین دورنت برمی گرداند ؟

شاهزاده به طور متوسط 12.1 امتیاز و حرفه ای-بالا شش ریباند اما 37.6 درصد تیراندازی بدترین کار خود را و پایین از هر تورهای چرخش بازیکن. و پس از نوشتن با شاهزاده به دو سال 29 میلیون فرمت در ماه اکتبر که در ضربات فصل آینده این شبکه نیاز به بیشتر سازگار شاهزاده.

شبکه فرستاده آلن Crabbe و انتخاب در دور اول به آتلانتا برای شاهزاده در یک حقوق و دستمزد کمپرسی که به آنها کمک کرد زمین دورنت و Kyrie Irving. با دورنت صدمه دیده شاهزاده تا به حال به تغییر موقعیت. پس از ورود به 93 درصد از دقیقه به عنوان یک هافبک فصل گذشته با توجه به تمیز کردن شیشه او صرف 91 درصد از این فصل به عنوان یک کشش چهار.

در بهترین حالت خود, شاهزاده, شد, یک فاکتور X و سومین گلزن ساخته شده است که تفاوت بین برنده و از دست دادن. اما او یک رگه دار, تیرانداز خود را 33.9 درصد عکسبرداری از بدترین پس از خود را تازه کار کمپین پس از ضربه 38.5 درصد و 39.0 درصد قبلی دو فصل در آتلانتا.

پس از شروع اولین 61 بازی و هرگز پیدا کردن او 3-نقطه سکته مغزی, شاهزاده منتقل شد به نیمکت در اتکینسون در 6 مارس قو-آهنگ پیروزی سن آنتونیو. Vaughn نگه داشته و او را پشت ویلسون چندلر در نمودار عمق تا فصل متوقف شد آوریل 11.

“شما نگاه کنید آنچه در آن می کند به واحد دوم با جارت آلن Taurean شاهزاده کریس Chiozza توانایی بازی سریع تر با آن واحد دوم ما می خواهم برای دیدن است که به عنوان کارکنان مربیگری” Vaughn گفت.

“واقعا وجود دارد نه یک تفاوت” شاهزاده گفت. “هنوز در حال تهاجمی ادبانه و پرواز در اطراف دفاعی, فقط انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود.”

شبکه باید تشخیص چگونه بهترین شاهزاده کمک می کند تا آنها را برنده فرض است که او را به یک تجارت تلفات آنها به عنوان تعقیب یک سوم ستاره این offseason.

شاهزاده می تواند حرکت به عقب به جلو; اما پس از شات خیلی ضعیف اما هنوز عمل بالا بردن یک تیم بالا 431 3s او ممکن است یک فقیر متناسب با دورنت و ایروینگ. او می تواند در خدمت به عنوان دورنت را پشتیبان و دوم-واحد ثمر رساند پانچ با جو هریس فاصله طبقه برای استارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>