شبکه’ Timothe Luwawu-Cabarrot نگه می دارد ساخت گام

قسمت 12 از یک سری تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets.

Timothe Luwawu-Cabarrot آمده است یک راه طولانی در چند ماه گذشته و حتی بیشتر از زمان شروع این در حال حاضر به حالت تعلیق در فصل.

جوان بال — تنها یک سوم فرانسوی در شبکه history — شده است در یک صعود مداوم. او رفته از بیکار به استفاده نشده رزرو به دست آورده در NBA — و چندین ساله معامله است.

در حال حاضر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اظهارات Luwawu-Cabarrot گرفتار در طرف دیگر اقیانوس اطلس از خانواده و دوستان بازگشت به خانه. تورهای مدیر کل Sean علائم او را به صحبت در مورد درست است که در این هفته است.

اما قبل از همه گیر به حالت تعلیق در فصل Luwawu-Cabarrot ساخته شده گام های دفاعی و گام به سوی بودن شبکه’ آخرین احیاء پروژه زیر اسپنسر Dinwiddie and Joe Harris.

“آنها به من داد که نقش و من آن را در آغوش: من آن را دوست دارم. من دوست دارم به بیرون رفتن وجود دارد و رقابت و بازی فوق العاده سخت” Luwawu-Cabarrot گفت. “ما می خواهیم بیشتر از آنچه که ما در حال حاضر. ما گرسنه است. ما واقعا می خواهید به رقابت و اثبات خودمان و اثبات بسیاری از مسائل است.”

Timothe Luwawu-Cabarrot
Timothe Luwawu-CabarrotNBAE via Getty Images

Luwawu-Cabarrot ثابت کرده است بسیاری از مسائل به صورت جداگانه پرش شروع خود را NBA.

پس از رفتن به اردوگاه های آموزشی و پیش فصل با بازسازی کلیولند Luwawu-Cabarrot بخشیده بود در اکتبر. 15. پس از انتخاب در دور اول در سال 2016 او در حال حاضر 171 NBA بازی برای سه تیم مختلف. اما در حال حاضر او از کار.

اما هشت روز بعد از اینکه اجازه رفتن Luwawu-Cabarrot امضا دو راه مقابله با شبکه و رهبری به G-لیگ جزیره که مربی شان Fein شده بود هم تیمی خود را سال پیش در آنتیب در لیگ فرانسه.

Luwawu-Cabarrot سخت کار می کرد در بهبود خود را ضعیف 3-نقطه شات و در نهایت تحقق بالقوه خود به عنوان مدافع. که به علاوه محیط صدمات کردم او را به یک نگاه در بروکلین.

پس از فقط دو حضور در نوامبر Luwawu-Cabarrot ساخته شده در ژانویه 14, اما وارد شده تنها 13 1/₂ دقیقه است. بعد از دو ماه او را دیدم هر دو عملکرد و زمان بازی بهبود هماهنگ است.

با دو راه مقابله رسیدن به آن محدودیت شبکه امضا Luwawu-Cabarrot به 10 روز قرارداد در ژانویه. 15 و سپس یکی دیگر. و در ماه فوریه او به طور متوسط 7.2 امتیاز در 17.7 دقیقه برای یک زن به همراه 3.1 در نهایت امضای چندین ساله معامله است.

Luwawu-Cabarrot در پاسخ مسلما بهترین ماه کار خود را در ماه مارس به طور متوسط 11.4 امتیاز و یک زن به همراه 4.9 در 27.1 تولیدی دقیقه محکم حفاری در محل چرخش یک تیم است که تا به حال شده است در یک postseason مسابقه قبل از فصل تعلیق.

ارسال تورهای سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“ما فکر می کنم ما می توانیم برنده شدن در [برابر] همه, بنابراین ما فقط می آیند و بازی سخت” Luwawu-Cabarrot گفت: پس از به ثمر رساندن 13 امتیاز در شبکه ” آخرین بازی از جمله 11 در 17-5 در سه ماهه سوم اجرا به کمک قدرت پیروزی بر LeBron James و لیکرز در لس آنجلس در مارس 10. “ما واقعا فکر می کنم ما می تواند ضرب و شتم هر کسی. … ما اصلا تمرکز بر روی آنچه که آنها قبل از ما فقط تمرکز بر ما.”

Luwawu-Cabarrot یک هنرمند با استعداد و تحسین از جشنواره کن معروف خود را برای جشنواره فیلم. در حال حاضر او را به ایجاد یک داستان موفقیت برای خودش. او در 3 نقطه تیراندازی بهبود یافته از فقط 31 درصد در فصل گذشته به 35.8 درصد قبل از بازی متوقف شد. یکی دیگر از پرش های بعدی نجومی و چندین ساله معامله را نگاه زیرک درست مثل هریس و Dinwiddie انجام دهد.

پس از ساخت یک سرشکن جانباز حداقل $654,468 در این فصل او را به 1.8 میلیون دلار در فصل آینده با برگزاری تورهای خود را در اوایل پرنده حقوق پس از آن. او ممکن است در نهایت مقرون به صرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>