شبکه پس از باز کردن ب دست آشکار goaltending تماس

این یکی از کسانی که فقیر تماس ساخته شده است که شما بلافاصله تعجب می کنم اگر آن را دوباره به هزینه شبکه در اختیار داشتن دست دادن.

داوران به نظر می رسد به دست آشکار goaltending تماس در اورلاندو Mo Bamba در برابر جو هریس در یک درایو به سبد خرید در اوایل سه ماهه چهارم شبکه’ 115-113 سادگی از دست دادن دوشنبه شب به سحر و جادو.

هیچ یک تماس از دست رفته در میان 19-نقطه دمیده منجر به هزینه نیست شبکه بازی کنی اما اتکینسون اذعان کرد که تیم او خونسردی خود را از دست داده پس از بازی با 11:22 باقی مانده و بروکلین هنوز هم پیشرو 87-81.

“آره من فکر کردم ما از دست تمرکز می کنند. ما نباید اجازه دهید که اتفاق می افتد” اتکینسون گفت. “بچه ها داوران از دست تماس ها. ما از دست تماس ها و اشتباهات وجود دارد. اما ما از دست ما تمرکز کمی پس از آن.”

Kenny Atkinson
Kenny اتکینسونرابرت Sabo

در واقع DeAndre Jordan نامیده می شد برای ویژگی های ناپاک به سختی 20 ثانیه بعد D. J. آگوستین غرق پرتاب آزاد به رسم اورلاندو در یک در راه خود را برای تکمیل گشت.

اتکینسون نیز ناراضی در مورد 17-8 اختلاف در پرتاب تلاش برای بازی.

“آن را برای عدم حمله به آنها را. ما حمله کردند و آنها را” اتکینسون گفت. “من فکر می کنم ما [ساخته] پنج رایگان می اندازد. شما بچه ها می توانید قضاوت در آن یکی است.”


Kyrie Irving در لس آنجلس روز دوشنبه برای حضور در کوبه برایانت یادبود در مرکز استیپلز اما این شبکه هنوز هم منتشر شد تاریخ و یا دیگر جزئیات مورد انتظار پایان فصل جراحی شانه.

“تا آنجا که زمان وجود دارد بسیاری از چیزهایی که درگیر” اتکینسون گفت. “این بدیهی است که او [تصمیم]. اما من فکر می کنم شما در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا و من می دانم که او در حال صحبت کردن با تیم پزشکی و عملکرد تیم برای پیدا کردن بهترین زمان و بهترین مکان و تمام است که بهترین ، این حتی بهترین آن را مانند آنچه که متناسب با? و هنگامی که ما اطلاعات بیشتر ما آن را به شما بدهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im