تورنتو — شبکه با استفاده از رپتورز به عنوان چوب اندازه گیری. اینچ از هم جدا دو شنبه اما کسانی اینچ به مدافع عنوان قهرمانی پیروزی و شبکه یک دیوانه کننده از دست دادن.

این تنها زمانی بود که Caris LeVert 3-اشاره گر لرزاند و جو هریس نمی توانستم کردن گذشته-دوم putback تلاش است که شبکه’ رالی کاهش یافت و فقط در یک 119-118 از دست دادن.

هریس انجام می دهد و توپ را در انزجار و sellout جمعیت 19,800 در Scotiabank عرصه را جشن گرفتند.

شبکه trailed 18 در سه ماهه سوم قبل از تجمع به گره نمره در 118-همه با یک نیم دقیقه به بازی. اما در پایان آنها به یک خشم ششم از دست دادن مستقیم به رپتورز و 10 شکست متوالی در تورنتو, خود, طولانی ترین جاده ترمز در برابر هر گونه کنفرانس شرق دشمن.

LeVert تا به حال حرفه ای-37 امتیاز 12-از-18 تیراندازی; اما او را به غم و اندوه 13th سطل او نیست. اسپنسر Dinwiddie اضافه شده 21 امتیاز و 11 پاس گل اما در از دست دادن دلیلی برای شبکه (23-28).

“حتی اگر در حال حاضر ما در حال از دست رفته Kyrie من فکر می کنم رسیدن به ثبات بیشتر در ترکیب اولیه — من همیشه می گویم تداوم کمک می کند. اما این است که آزمون های مختلف” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت: از رپتورز قبل از بازی. “ما در واقع سه بازی سختی قبل از همه ستاره. می آید در یک زمان خوب است. من فکر می کنم ما در حال بازی بهتر است. اما دوباره این آزمون بزرگ است.”

آن را به عنوان ناعادلانه آن را به عنوان چند سال گذشته هنگامی که آن را مانند در اختیار داشتن یک هشتم کلاس را AP حساب دیفرانسیل و انتگرال. این بار شبکه کاهش یافت و فقط یک مو کوتاه, با وجود بهترین تلاش های LeVert-Dinwiddie backcourt.

Caris LeVert, who scored 37 points, shoots over Serge Ibaka during the Nets' 119-118 loss to the Raptors on Saturday.
Caris LeVert که به ثمر رساند 37 امتیاز شاخه های بیش از Serge Ibaka در شبکه’ 119-118 دست دادن به رپتورز در روز شنبه.NBAE via Getty Images

فرد VanVleet تا به حال 29 امتیاز و پاسکال Siakam 20 تا منجر رپتورز.

شبکه منجر شده بود 36-31 پس از LeVert تغذیه DeAndre Jordan به صورت معمولی سه نقطه بازی. اما آنها با سرفه تا 13 امتیاز بدون جواب.

پاتریک McCaw آمار بلند بلوز — در ابتدا حکومت 2-اشاره گر اما معکوس به 3 — برای قرار دادن تورنتو جلوتر 44-36 و قرار دادن در شبکه scurrying شده به یک ایست. آن را کمک نمی کند.

پایین “تنها” 52-45 پس از یک چرخش قلاب از جارت آلن شبکه از دست همه تماس پس از یک 10-2 اجرا شود. رپتورز آمار پنج مستقیم عکس های دربسته در محیط با Siakam رانندگی لیآپ برای 62-47 برتری 2:35 چپ در نیمه اول. کسری فقط دارای عقاید اولیه در دوم.

با شبکه های انتهایی توسط یک دوجین در شکستن — 66-54 — آنها کاهش یافت و بیشتر در سه ماهه سوم. OG Anunoby غوطه دادن خالی تورنتو کوسن به 79-61 با 8:43 در این دوره است. این زمانی است که شبکه نصب یک روحیه رالی.

این شبکه به آرامی رنده دور چنگ در 111-101 با 5:21 سمت چپ. سپس آنها را با هم یک 9-2 اجرا با LeVert شناور ترک آنها را در عرض سه در 113-110 با 3:08 باقی مانده است.

یک VanVleet سه نقطه بازی ریشه جزر و مد. اما LeVert رانندگی dunk کشیده شبکه در 118-116. سپس او به یک بازی-بستن شناور با 35 ثانیه در مقررات خم به عنوان رپتورز به رهبری به یک ایست.

ویلسون چندلر رو سوت کشید برای یک ناپاک با 22 ثانیه به سمت چپ با اتکینسون به چالش کشیدن تماس بگیرید و از دست دادن. Siakam رفت و به خط و ضربه فقط یکی از دو دادن شبکه تاریخ و زمان آخرین شات. اما آن را لرزاند کردن لبه.

“طول و ورزشکاری به ما داده اند مشکلات. مراقبت از توپ خود را در برابر تقلا دفاع شده است یک موضوع است. ما باید به مراقبت از آن. که شماره 1” اتکینسون گفت. “سپس ما رو به عقب بر گردیم در حال گذار. ما باید به محدود کردن انتقال خود را ، آنها یکی از بهترین ها در لیگ برتر در حال انجام است. بنابراین چالش بزرگ برای ما است.”

شبکه بدون ایروینگ و بدیهی است که کوین دورنت. اما رپتورز شد sans کایل لوری و Marc Gasol و تا به حال فقط در عمق به اندازه کافی برای غلبه بر آن. دیگر از LeVert و Dinwiddie اردن (15 امتیاز 14 تخته) بود شبکه’ بهترین منبع جرم.

“آنها در مجموع واقعا خوب” اتکینسون گفت. “شما در حال صحبت کردن در مورد قدرت واقعی است و دفاع از خود. آنها دو یا سه صفحه دفاعی.

“در حال رفتن به قادر به نمره ؟ در حال رفتن به قادر به نمره کارآمد ؟ به نظر می رسد مانند آنها هشت لبه محافظ در خارج وجود دارد با طول آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی