شبکه می خواهد جو هریس بازگشت — اگر آنها می توانید به استطاعت او

قسمت 7 از یک سری تجزیه و تحلیل بروکلین نتس:

جو هریس در انتظار رایگان عامل کسی است که به احتمال زیاد خواهد شد به جمع آوری بزرگ این تابستان. اما تیرانداز ماهر می خواهد دوباره ثبت نام با این شبکه تا حدی به یک شات در یک عنوان بازی در کنار کوین دورنت و Kyrie Irving.

“آره قطعا! چرا شما نمی خواهد؟” هریس خواسته فصاحت قبل از فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدیهی است که کسانی که بچه ها که به من و بعد فورا رفت واز نزدیک با در حال حاضر که من با آنها در سال گذشته. آنها به وضوح باور نکردنی بازیکنان. شما ببینید چه چیزی آنها قادر به انجام زمانی که آنها سالم هستند و در حال بازی. من نمی بینم که کسی در NBA که نمی خواهید به بازی با آن بچه ها.”

دورنت بازی کرده است و در تمام این فصل و ایروینگ بازی فقط 20 بازی قبل از اینکه تحت جراحی شانه که احتمالا در پایان فصل. اگر هر دو بازگشت به فرم فصل آینده آنها می تواند این شبکه مدعی است.

هریس دوست دارم به بخشی از آن. اما که می تواند پر هزینه برای شبکه — یا هریس.

ساخت $7.6 میلیون دلار در فصل دوم از دو سال معامله هریس خواهد بود بدون محدودیت رایگان عامل این تابستان. زمانی که شبکه مدیر کل Sean علائم به نظر می رسد در WFAN و خواسته شده بود در مورد مراقبت از هریس او پاسخ داد: “شما بروید وجود دارد کاملا.”

این ممکن است که ساده حتی برای یک استارت که نمونه ای شبکه’ vaunted بازیکن-توسعه اخلاق.

بله شبکه نگه هریس’ پرنده حقوق, به طوری که آنها می تواند به بیش از حقوق و دستمزد کلاه به re-sign او. اما او به احتمال زیاد جلب توجهی افزایش در بازار آزاد شبکه به سمت مالیات لوکس و کلاه موظف است به کوچک شدن با توجه به کروناویروس تعلیق.

Joe Harris,Paul J. Bereswill

هریس آگهی های شبکه در plus-minus (plus-111) و positing حرفه ای-بهترینها در نقاط پرتاب ریباند و دقیقه. او بازی خود را با بهترین درست قبل از فصل رو تعطیل به طور متوسط 15.2 امتیاز در 44.8 درصد عکسبرداری از 3 نقطه محدوده از فوریه. 1.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در هریس’ شش بازی او بالا برده این اعداد و ارقام به 16.3 و 47.2 درصد از عمیق است. او طبقه کامل-فاصله مکمل برای ستاره مانند دورنت و ایروینگ که پیوسته او را به عنوان فینالیست برای تیم المپیک. در حال حاضر خود را برای اولین بار شانس بازی در کنار دورنت خواهد بود در بروکلین نه توکیو.

همیشه در حرکت هریس پوشش نهم-اکثر زمین و جرم در NBA بازی زمان بازی متوقف شد. او 47.4 درصد از فصل گذشته تبدیل شدن به اولین خالص منجر به NBA است که در دسته و فقط مرد سوم به بالای لیگ و همچنین ادعا می کنند 3-نقطه مسابقه در All-Star weekend.

28-در سال هریس همچنین دارای یک رابطه با دو نفر از presumptive نامزدها برای شبکه های مربیگری ، Tyronn Lue شد کاوالیرز’ سر مربی و فیل دستی بود یک دستیار که هریس در حال بازی در کلیولند. می تواند هریس پیوست شود با هر فصل آینده در بروکلین?

“آنها هر دو بسیار عالی مربیان Ty Lue به خصوص” هریس گفت. “بازی در این لیگ به عنوان یک دستیار برای یک مدت زمان طولانی تنها راه [Lue] قادر به ارتباط با بازیکنان به خصوص فقط در روز-به-روز شد بسیار منحصر به فرد از نظر مربیگری دیدگاه. من همیشه دوست داشتم که در مورد او فقط توانایی های خود را به ژل و مش با همه.

“او به نظر می رسید به من به یکی از آن بچه ها زمانی که او بازی او احتمالا با همه در رختکن تنها راه او قادر به ارتباط برقرار کردن با هر مرد در این تیم است.”

Joe Harris

موقعیت: منتظر کوچک

ارتفاع: 6-6

سن: 28

2019-20 آمار: 13.9 امتیاز 4.3 ریباند 2.1 کمک 47.1 FG%, 41.2 3-نقطه FG%

قرارداد وضعیت: سال دوم از دو سال با مبلغ 16 میلیون معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>