دولت و شهر نیویورک معلمان اتحادیه های کارگری که رسما بی طرف در سال 2018 والی نژاد — اما سوابق نشان می دهد آنها قریب دیگران بزرگ به گروه های مخالف برای اندرو کومو انتخابات پیشنهاد, پست یاد کرده است.

این وضعیت ممکن است در حال حاضر ثابت مهم برای اتحادیه های کارگری که در حال حاضر در حال لابی آلبانی و رژیم صهیونیستی است. Cuomo — برای بیشتر بودجه مدارس در بودجه دولت است.

با توجه به بودجه, گزارش, بررسی, توسط, پست, شهرستان, ایالات فدراسیون معلمان, ایالت نیویورک, ایالات معلمان و فدراسیون معلمان آمریکا داد و در مجموع بیش از 1 میلیون دلار به ضد کومو قرار گرفتند.

این NYSUT و عقبی برای مثال به کمک یک ترکیب $804,915 به سمت چپ متمایل بروکلین بر اساس مرکز محبوب دموکراسی در طول 2018-2019 دوره است. بازوی سیاسی از CPD تایید Cynthia Nixon بیش از کومو در مقدماتی حزب دموکرات.

در همین حال UFT و NYSUT به همراه $205,0000 به نیویورک جوامع برای تغییر که تایید نیکسون بیش از کومو.

یک دستیار به کومو که قبلا متهم به lefty سازمان های حمایتی بودن “جبهه گروه” انجام این اتحادیه کار کثیف ستایش پست در روز یکشنبه برای آشکار کردن وضعیت.

“ما ستایش پست در گزارش های تحقیقی نشان میدهد که چگونه سیاسی پول است که در واقع اختصاص یافته از طریق سازمان های مختلف آشکار مالی مبارزات انتخاباتی راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه می دهد برخی از عمل با هیچ شفافیت و عملا با بودجه نامحدود” گفت: Cuomo, مشاور ارشد غنی Azzopardi.

به UFT در دفاع از خود حمایت و پشتیبانی مالی نیویورک جوامع برای تغییر این ادعا آن است و هیچ ربطی به سیاست است.

“پشتیبانی ما از نیویورک جوامع برای تغییر بخشی از کار ما با ما صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. NYCC مسئول است برای کمک به ارائه دهندگان خدمات که شامل ساخت مطمئن شوید که آنها دریافت مواد و برنامه درسی برای کودکان در مراقبت از خود” یک UFT سخنگوی گفت.

AFT جمهور Randi واینگارتن نیز در دفاع از این اتحادیه ملی بودجه از مرکز محبوب دموکراسی گفت: “جامعه است نه فقط جنبش کارگری جدید تراکم—جامعه مسئولیت ما است. CPD مشغول است جامعه صدای در مسائل حیاتی مانند صرفه جویی در قانون مراقبت مقرون به صرفه و مطمئن شوید [دیوان عالی آمریکا] و عدالت [برت] Kavanaugh است پاسخگو باشند. ما مفتخریم به حمایت از CPD—هر دو در حال حاضر و در آینده است.”

یک NYSUT گفت: “در یک زمان از شایع درآمد نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی NYSUT پشتیبانی از سازمان است که با هدف توانمند سازی طبقه کارگر نیویورک و کمک به آنها در اثر تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی