نوادا مرد به سرقت برده و صدها نفر از ماسک از VA تسهیلات: فدرال

یک دریایی از نوادا است که متهم به سرقت حدود 200 فولاد ماسک از یک جانباز اداره بیمارستان دادستان فدرال گفت.

پیتر لوکاس 35 به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه پس از اتهام پاره کردن حداقل چهار جعبه حاوی 50 ماسک هر کدام از Ioannis A. Lougaris VA Medical Center در رنو بیش از پنج روز span اواخر ماه گذشته ما دفتر دادستان برای منطقه نوادا اعلام کرد.

لوکاس است که به اتهام سرقت از مراقبت های بهداشتی اموال بود گرفتار در دوربین های مدار بسته در و تسهیلات سرقت فولاد ماسک از عرضه چرخ دستی های خود را در مراقبت از شروع در مارس 19, با توجه به اسناد دادگاه.

لوکاس از رنو سپس مخفی جعبه زیر کت خود را قبل از رفتن به بیرون از بیمارستان دادستان فدرال ادعا.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد سرقت از تجهیزات حفاظت شخصی برای رفتن مصمم به خطر انداختن ایمنی از پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی حفاظت از جوامع ما” ما وکیل نیکلاس Trutanich در بیانیه ای گفت.

لوکاس مراجعه به پلیس که او به سرقت برده چهار جعبه اصرار او در زمان آنها را به افراد بی خانمان کلو-تلویزیون گزارش با استناد به یک شکایت کیفری.

peter lucas 3

پیتر لوکاس, 35, از رنو در نظارت نوار اتهام سرقت صدها فولاد ماسک

peter lucas 1

پیتر لوکاس, 35, از رنو در نظارت نوار اتهام سرقت صدها فولاد ماسک

peter lucas 2

پیتر لوکاس, 35, از رنو در نظارت نوار اتهام سرقت صدها فولاد ماسک

بعدی

حزب دموکرات در روز پنج شنبه مسدود قانون به اضافه 250 میلیارد دلار…

3

نمایش به صورت اسلاید

مقامات بیمارستان در ضمن گفته محققان آنها دستور داد 94,000 ماسک در ماه ژانویه بود اما تا کنون کمتر از یک سوم از این مبلغ است. معلوم نیست زمانی که باقی مانده را وارد ایستگاه گزارش.

لوکاس در ضمن مشخص شد توسط این ایستگاه به عنوان یک سابق دریایی بود که در بالا بردن سه فرزند به عنوان یک پدر زمانی که او برنده مرمت تویوتا پریوس در طول یک سال 2017 مسابقه.

یک پیام به دنبال اضافی نظر از ما دفتر دادستان بود فورا بازگشت و اوایل پنج شنبه.

اگر محکوم لوکاس می تواند تا یک سال زندان و 100.000 دلار جریمه مقامات فدرال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>