‘هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن’ جمهوری خواهان حمایت جو بایدن در NH اولیه, ایمیل, نمایش

تلخ “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جمهوری خواهان به اوهایو سابق رژیم صهیونیستی. جان Kasich مخفیانه schemed به کمک جو بایدن کمپین — از آنجا که آنها فکر می کنم او تنها دموکرات که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور و کمک به آنها را به “انتقام” از این پست یاد کرده است.

ایمیل های به دست آمده توسط پست نشان می دهد که دو بالای کارکنان از Kasich شکست خورده, 2016 اولیه کمپین و اوهایو سابق اوباما رئیس یک Kasich متحد شدند و در میان کسانی که در تلاش برای افزایش حمایت از معاون رئیس جمهور سابق در هفته گذشته botched آیووا انجمن و روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

بودجه برای این طرح آمد تا حد زیادی از دو سوراخ دموکراتیک اهدا کنندگان سابق مایکروسافت جمهور جان شرلی و همسرش کیمبرلی که ساخته ام حداکثر سهم بایدن و میزبانی صندوق بیدار کننده برای او سال گذشته پرونده نیز نشان می دهد.

“آنها فکر می کنم بایدن تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات گفت:” یک توافق منبع آشنا با استراتژی است.

اسناد متصل به یک ایمیل نشان می دهد این گروه برنامه ریزی برای شناسایی و هدف قرار دادن حداقل 5,000 دموکرات “از رای دهندگان محافظه کار پایه” در هر یک از آیووا چهار کنگره ولسوالی سپس با استفاده از این اطلاعات در “سرکوب و اجبار و GOTV [دریافت رای] تلاش است.”

که پروژه شکست مفتضحانه با بایدن در آینده دور چهارم هفته گذشته است.

در نیوهمشایر اسناد و مدارک نشان می دهد این گروه برنامه ریزی برای استفاده از خودکار “سیستم تلفن گویا تکنولوژی” یا تعاملی صدای پاسخ: رای گیری برای شناسایی ظرفیت ها و “قبلا شناسایی” جمهوری خواهان حاضر به عبور از خط حزب و رای بایدن در اصلی.

اما این پیشنهاد توسط مایکل Stroud یک جمهوری خواه سیاسی عمل از میشیگان نبود گردش تا اواسط نوامبر, هفته پس از اکتبر. 25 مهلت نیوهمپشایر رای دهندگان به خود را تغییر دهید ثبت نام پیش از اولیه.

در گرانیت دولت تنها دموکرات و “اعلام نشده” رای دهندگان می توانند رای دادن در انتخابات اولیه حزب.

یک مقام ارشد عربستان منبع به نام گروه نیمه پخته ایده “dumbfounding.”

“آنها منطقی نیست مردم” این منبع گفت. “آنها می خواهند انتقام. ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را و آنها می خواهند انتقام است.”

چهره های کلیدی در تلاش شامل جف Polesovsky و بن قیصر — چه کسانی بودند ملی مدیر سیاسی و معاون تقنینی مدیر به ترتیب برای Kasich را در کمپین 2016 — و اوهایو سابق اوباما رئیس مت Borges که حمایت Kasich در اصلی.

پس تهمت پیروزی در انتخابات و رئیس جمهور منتخب شخصا مداخله به سرنگونی Borges در ژانویه 2017.

در آن زمان Borges به حمایت از Kasich که حاضر به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن زیر ابتدایی خود را از دست دادن.

ایمیل نمایش گروه نرم افزار-بایدن عملیات می تواند برای پرداخت یک عمل سیاسی کمیته مدافعان تایید شده که در ماه سپتامبر تاسیس شد.

مدافعان PAC دریافت $75,000 — تقریبا تمام بودجه آن از جان و کیمبرلی شرلی با توجه به آن های اخیر فدرال کمیسیون انتخابات تشکیل پرونده.

PAC تنها دیگر کمک کننده بود Borges که لگد در $1,000 با توجه به FEC سوابق.

بورخس گفت: پست است که او در تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما در عوض می خواستم برای اطمینان حاصل شود که ایالت ورمونت برنی ساندرز نمی تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

“تا حدی که مشخص نیست چگونه آسیب پذیر جمهور تهمت ممکن است و آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهند این است که یک سوسیالیست رئیس جمهور,” او گفت:.

Borges همچنین ادعا کرد که که تنها هدف قرار دادن ضد برگ برنده جمهوری خواهان بودند که به احتمال زیاد به نشستن انتخابات ماه نوامبر.

هیچ کس دیگری در ارتباط با تلاش بازگشت و درخواست برای نظر.

بایدن همه اما نوشته شده شانس خود را در نیوهمپشایر اعتراف در روز جمعه که “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی را در اینجا.”

آخرین Real Clear Politics رای گیری به طور متوسط بایدن گره خورده است برای چهارم با ساندرز به احتمال زیاد ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im