جدید مدل های کسب و کار می تواند از ظهور نوازندگان livestream اجرای

در اواسط ماه مارس که بیشتر آمریکایی ها دستور داده شد تا در خانه بمانند و به سرعت گسترش coronavirus حس پیشامد شروع به خزش در انگلیسی کرنش Yungblud.

خود ما تور — مجموعه ای به پا زدن کردن در مارس در کوچلا کنسرت موسیقی در Indio, کالیفرنیا. — به تازگی لغو شده است و خود را در تور آسیا شده بود nixed قبل از آن. او شروع به نگرانی که منبع خود را از اتصال به جهان — یعنی اجرای موسیقی می تواند در به طور نامحدود.

“من تو را دیدم چه اتفاقی می افتد به جهان است. همه چیز بسته به شدت به نقطه که در آن هر کس خواهد بود گیر کرده در داخل. تورهای بودند که لغو چپ و راست و مرکز گفت:” 22 ساله.

که زمانی که او تصمیم گرفت برای قرار دادن در نشان دادن تنوع در مرکز موسیقی زنده اما همچنین شامل یک بازی آشامیدنی و پخت و پز درس از طریق یوتیوب برای خانه خود را محدود به طرفداران. در عرض 72 ساعت Yungblud پخش نشان می دهد که او را تشبیه به “پانک راک جیمی فالون” از یک بربنک کالیفرنیا استودیو با استفاده از یک تعداد انگشت شماری از هنرمند بگیرید و یاد دهید و یک خدمه مجهز به دستکش و ماسک.

“من تا به حال بیش از 300 ، 000 نفر بر ساعت است که سه f—ing استادیوم,” او گفت:. “این بزرگترین کنسرت من تا کنون انجام داده است.”

این نوازنده که نقش قبل از اینکه جمعیت از 2000 تا 10000, دست آورد بسیاری از نمایش “نشان می دهد برای خود پرداخت می شود” — با وجود این واقعیت است که متعلق به گوگل یوتیوب شناخته شده است به پرداخت آن همکاران فقط کسری از یک پنی در هر نظر.

Coronavirus همه گیر ممکن است به ارمغان آورد و پرده را در موسیقی نشان می دهد در سراسر جهان از دالی پارتن به Iron Maiden اما موسیقی است که هنوز هم در حال انجام برای هر کسی با دسترسی به گوشی های هوشمند است. و در حالی که اکثر موسیقی آنلاین را نشان می دهد در حال حاضر در حال ارائه رایگان یا برای امور خیریه این روند هموار کردن راه برای یک مدل کسب و کار جدید.

Yungblud performing in February 2020
Yungblud انجام در ماه فوریه سال 2020گتی ایماژ

“هنرمند جامعه است که از طریق یک مخل رویداد مثل همه” یکی از موسیقی های اجرایی گفت: پست. “بسیاری از فعالیت متمرکز در موسسه خیریه, اما این می تواند یک نقطه عطف در گرد هم آوردن مخاطب و هنرمند برای livestreaming ظهور به عنوان یک فرصت کسب و کار.”

برخی از بزرگترین ذینفع تا کنون شده اند و شرکت های فن آوری مانند YouTube, Facebook Live, Instagram را IGTV و کشش که به طور ناگهانی جریان موسیقی زنده توسط صنعت پرطرفدارترین نامها از جمله التون جان بیلی ری سایرس, جان افسانه Diplo Marshmello مایلی سایرس دعا Lipa و متالیکا.

نمی شود کنار, موسیقی برچسب گروه موسیقی جهانی که تکرار تیلور سویفت, ریحانا, لیدی گاگا, Jay-Z و Kanye West در حال توسعه یک پلت فرم برای هنرمندان آن به “سندیکا” livestream اجرای برنامه به طور همزمان در سراسر سیستم عامل های مختلف مانند YouTube و Facebook Live, هرزه از این شرکت گفت: پست. هنرمندان انتظار می رود برای شروع با استفاده از پلت فرم به عنوان اوایل هفته آینده هرزه گفت.

این سرویس که هنوز به نام اجازه خواهد داد که هنرمندان برای برقراری ارتباط با طرفداران و موضوع تقویم هشدار برای جریان را نشان می دهد. آن را نیز اجازه دهید آنها را به فروش کالا و به دنبال کمک های مالی به موسسه خیریه.

UMG بدون شک ایجاد یک انتفاعی مدل درآمد در تاریخ بعد اما آنچه در آن خواهد شد هنوز روشن نشده است. وقتی پرسیده شد که در مورد ساخت پول خدمات UMG تنها گفت که جریان حقوق متعلق به برچسب و حق امتیاز ها توافق کردند که از طریق آن قرارداد.

Bandsintown یک وب سایت است که به اطلاع علاقه مندان به موسیقی مورد زمانی که هنرمندان مورد علاقه خود را در حال آمدن به شهر تبدیل کسب و کار خود را در پی شیوع کروناویروس به یک سایت است که اجازه می دهد تا هنرمندان هشدار طرفداران خود را در مورد آینده جریان گیگابایت است.

“ما خورند محصول نقشه در دو هفته” گفت: فابریس Sergent از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک از سایت که با این نسخهها کار با یک پایگاه داده از بیش از 530,000 هنرمندان و 55 میلیون طرفدار دارد.

از طریق همکاری با Twitch — آمازون متعلق به پلت فرم شناخته شده برای زنده جریان مردم بازی کردن بازی های ویدئویی — Bandsintown نوازندگان می توانید در حال حاضر طرفداران لحن به خود Twitch.com کانال برای دیدن اجراهای مانند مارس 27 اتاق نشیمن رقص با رقص الکتریکی-پاپ duo Sofi Tukker.

پلت فرم اجازه می دهد تا طرفداران خود را در مورد علاقه هنرمندان به رایگان و تنها را بدست آورده پول اگر بینندگان “نکته” از طریق سکه های مجازی برابر با 1 درصد در هر بیت کوین. پس از پرداخت کشش نامعلومی به اشتراک گذاری از راهنمایی بقیه در حال حاضر در حال اهدا به MusiCares COVID-19 امداد صندوق خیریه برای خارج از کار نوازندگان.

“من مطمئن هستم که ما می بینیم بسیاری از تغییرات در هفته های پیش رو” گفت: Sergent. هنرمندان برای مثال ممکن است به زودی به دنبال پول گردآوری مشترکین که پرداخت به اعضای خود را در کانال های خصوصی و یا از طریق درآمد حاصل از تبلیغات و یا فروش کالا در حالی در جریان است.

Yungblud که نام واقعی است Dominic ریچارد هریسون در حال برنامه ریزی بر روی یکی دیگر از یوتیوب کنسرت از خانه اش استودیو در لندن جایی که او در قرنطینه است.

اما او نمی سود خود اجراهای زنده و برنامه ریزی به طوری که شیوع کروناویروس همچنان ادامه دارد و او به غذا خوردن. “آن را در رادار من به پول از آن,” او گفت: قبل از اضافه کردن: “اگر من در مورد به شکست اجرای این راه من می توانید ببینید ساخت پول است.”

وقتی پرسید که آیا او می بیند در آینده برای livestreaming موسیقی خود را در یک پست-coronavirus جهان خواننده و ترانه سرا که اولین تک “پادشاه چارلز” بود به نام “یک آهنگ اعتراض برای حقوق خود محروم و کار کلاس” نمی از دست ضرب و شتم.

“کاملا. من می خواهم این را به طور منظم رخ می دهد,” او گفت:. “به عنوان به زودی به عنوان هر کس می شود آن را gonna be f—ing دوزخ. It’s gonna be like ’70s پانک جنبش است. It’s gonna be awesome,” او گفت: با برخی از در نظر گرفتن. “منظورم این است که به عنوان به زودی به عنوان یک واکسیناسیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>