جدید شورای لایحه ارائه بی خانمان در خیابان با اجاره کمک

افراد بی خانمان که حاضر به ماندن در یک شهر پناهگاه هنوز هم قادر به واجد شرایط برای اجاره کمک کوپن و نمره خود را مسکن دائمی در قانون جدید در نظر گرفته شده توسط شورای شهر است.

عضو شورای استفان لوین (D-بروکلین) که انتظار برای معرفی این لایحه روز شنبه گفت ارسال این اجازه خواهد داد که زندگی مردم در مترو و یا در خیابان برای دور زدن نیاز به اقامت در یک شهر پناهگاه برای 90 روز قبل از واجد شرایط به صورت اجاره کمک کوپن از طریق یک برنامه اجرا توسط گروه خدمات بی خانمان.

“اگر کسی تمایلی به رفتن به پناهگاه چرا که آنها احساس نمی امن آنها باید قادر به دور زدن سیستم سرپناه به جای داشتن به در خیابان برای پنج سال گفت:” لوین که صندلی رفاه عمومی کمیته.

“اگر آنها احساس نمی راحت با رفتن به [جرم و جنایت گرفتار] بدفورد-اطلس زراد خانه [در بروکلین] یا 30, خیابان پناهگاه [در منهتن], آنها هنوز هم باید قادر به دریافت مورد-مدیریت [خدمات] را از طریق شهرستان و کوپن.”

Councilman Stephen Levin
عضو شورای استفان لوین در یک جلسه در بی خانمان خدمات قرارداد در ماه دسامبر.Stefan ارمیا برای نیویورک پست

لوین کمیته برگزاری نظارت شنیدن جمعه در این اندازه گیری و لایحه دیگری او را نیز معرفی با هدف ساده مورد-مدیریت خدمات برای افرادی که بی خانمان در خیابان – مانند کمک به آنها را دریافت مراقبت های پزشکی سریعتر. DHS مقامات انتظار می رود به شهادت.

کوپن در حال حاضر پوشش $1,265 یک ماه برای بزرگسالان تنها و $1,580 برای یک خانواده چهار — هنوز به خوبی در زیر هزینه برای پرداخت نرخ بازار آپارتمان در شهر.

رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson به نام شهر برای افزایش نرخ بازپرداخت آن آپارتمان کوپن برای پوشش بازار-نرخ اجاره — که هزینه حدود $236 میلیون دلار در طول پنج سال به عنوان بخشی از چشم انداز بزرگتر برای مقابله با این شهر بی خانمان بحران است.

شهردار بیل د Blasio را بیهوده مبارزه برای پایان دادن به بی خانمانی و خیابان شامل نیویورکی پایین بر روی شانس خود را معروف راه اندازی یک shantytown تحت بار مربع داربست.

شهر برآورد 3,600 مردم خواب خارج از منزل در شب در سراسر پنج بخش نیویورک — نیمی از آنها مزمن بی خانمان در حالی که بقیه گذرا هستند.

همانطور که از دوشنبه 58,676 مردم به نام شهر نیویورک بحرانزده پناهگاه سیستم خانه.

د Blasio سخنگو گفت: شهردار خواهد نقد و بررسی این قانون اضافه کرد که تحت de Blasio دیده بان شهر کمک کرده است بیش از 2,450 نیویورکی در خیابان و به انتقالی یا مسکن دائمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im