New England Patriots’ جت را بیش از یک میلیون N95 ماسک از چین به ما

نیویورکی ها در نهایت باید یک دلیل برای تشویق برای میهن پرستان جدید انگلستان.

تیم هواپیما روز چهارشنبه در یک رحمت ماموریت به چین را انتخاب کنید تا بیش از یک میلیون ماسک های پزشکی — با حداقل 300,000 آمدن به اپل coronavirus زده و بیمارستان و با توجه به گزارش.

بوئینگ 767 مزین با پرستان لوگو و “6X قهرمانان” فرود در شنژن بائو فرودگاه بین المللی در ساعات اولیه روز شنبه و با لود شد 1.2 میلیون N95 ماسک با توجه به وال استریت ژورنال.

تیم صاحب رابرت کرافت و خانواده اش قرار داده تا 2 میلیون دلار, حدود نیمی از کل هزینه های صورت ماسک شده اند که به شدت در تامین کوتاه مدت پس از همه گیر آغاز شده ravaging ما کاغذ گفت.

“در جهان امروز کسانی از ما که خوش شانس را به یک تفاوت قابل توجهی داشته باشد مسئولیت انجام این کار با تمام دارایی های ما در دسترس ما” کرافت مقاله گفت.

حداقل 300,000 از ماسک در حال حاضر سر به سیب بزرگ — با تشکر تا حد زیادی به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که رهبری در بحران است و ظاهرا نقل مکان کرد کرافت مقاله گزارش شده است.

کرافت که رفت به دانشگاه کلمبیا همیشه یک نقطه نرم برای نیویورک کاغذ اصرار داشت.

سفارش برای 1.7 میلیون ماسک, اما تنها 1.2 میلیون قادر به لود شود در مسافر جت در سه ساعت آنها اجازه داده می شود در چین است. بقیه را به دنبال خواهد داشت در بعد حمل و نقل است.

کرافت گفت که او “هرگز دیده می شود بسیار نوار قرمز در بسیاری از راه ها و موانع” به آنها اجازه حمل و نقل — با چین کنسولگری در نیویورک حتی باز کردن بیش از آخر هفته فقط برای کمک به دریافت ویزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>