با نتایج حاصل از آیووا کابوس قفقاز در نهایت در و مقدماتی نیوهمپشایر راست در اطراف گوشه یک حس فوریت است که فاقد قبلی بحث به ميدان آمد و در روز جمعه هشتم دموکراتیک ریاست جمهوری matchup — با ناگهانی جلو دونده پیت Buttigieg و برنی ساندرز در نظر گرفتن بسیاری از توپخانه ضد هوایی.

پس از تقریبا مقید در Hawkeye دولت قفقاز, Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., بلافاصله رفت و در حمله علیه ورمونت سن. ساندرز — انفجار برنی “راه من یا بزرگراه” نگرش در حالی که شعار خود را میانه-of-the-road “سیاست شمول است.”

این جفت ارز که گردن و گردن در آیووا با Buttigieg 26.2 درصد و ساندرز در 26.1 درصد از جلسه رای, با توجه به این که هنوز – ناخوانده نتایج مسابقه راه می رفت به سنت آنسلم کالج بحث مرحله در منچستر با اهداف در پشت خود — به خصوص Buttigieg که آتش پایدار از همکار میانه های بهداشت ، ctq از ایالت مینه سوتا و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پس از شهردار سابق scooped تا رای خود را در روز دوشنبه قفقاز.

ساندرز در زمان آشکاری ابجو بد و کم مایه در Buttigieg انتخاباتی پذیرش کمک های مالی از شرکت های داروسازی در حالی که Klobuchar نشان داد او تا به حال انجام مشق شب خود را زمانی که او skewered Buttigieg بیش از یک ماه فوریه 2018 صدای جیر جیر که در آن او خود را متعهد پشتیبانی برای قرار گرفتن بحث برانگیز مدیکر برای همه پیشنهاد.

پس از تحقیر چهارم-پایان محل در آیووا بایدن نیز قفل شده است و در یک زندگی یا مرگ نبرد نه تنها به دفاع از میراث او اما احیای موقعیت خود را به عنوان یک نامزد است که انرژی و رای دهندگان پایه به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

سابق آذربایجان نشان داد که ابراز وجود فاقد قبلی بحث زمانی که او گفت: “من گران گردن من گرفتن ObamaCare, گذشت, گرفتن هر دموکراتیک رای من می دانم که چقدر سخت است!”

اما اگر ABC News بحث شد یک پیش نمایش از روز سه شنبه اول-در-این-ملت نیوهمپشایر اولیه پس از آن وجود دارد یکی حذف: سناتور. الیزابت وارن ماساچوست.

پس از اتمام سوم در آیووا 70 سال مترقی در زمان به نظر می رسید نگران کننده بی ربط به عنوان Buttigieg بایدن و ساندرز معامله barbs بیش از خود متفاوت مراقبت های بهداشتی سیاست.

وارن موفق به طعمه را پرسید که مدیر جورج Stephanopoulos به تشخیص خودش از همکار مترقی پرچمدار Sanders, درهم و برهم در عوض و به ولرم تشویق — در مورد چگونگی دموکرات شد و در کنار طبقه کارگر است.

وارن — که در نظر گرفته شده است به یک تهدید آینده شنبه اولیه او داده همسایه در ایالت ماساچوست — ضربه نیست او گام تا 90 دقیقه علامت زمانی که بحث تبدیل به حفاظت از دسترسی به سقط جنین و کاهش جرم حبس.

تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ پوشیدن علامت تجاری خود را “ریاضی” پین برگردان همچنین رفت و برای مدت طولانی بدون صحبت کردن در حالی که میلیاردر تام Steyer نقش یک زن contrarian — سرزنش همکار حزب دموکرات برای مجادله در مورد سلامت خود-مراقبتی ،

او اغلب در آنجا ماند و از بحث عقب و جلو.

اما در یک نور افکن لحظه سابق پرچین-صندوق سرمایه گذار که در حال اجرا است وابسته به دان کیشوت کاخ سفید پیشنهاد قرض بیل کلینتون در سال 1992 سرود زمانی که او به جمعیت گفت: “این اقتصاد احمقانه است.”

“ما در حال رفتن به به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در اقتصاد به دلیل اگر شما گوش دادن به او را crowing در مورد آن هر روز او را برای رفتن به ضرب و شتم ما مگر ما می توانیم او را در اقتصاد احمق” Steyer گفت.

با وجود فقیر در آیووا Klobuchar که شناخته شده تبدیل شده است برای مردمی-مامان بحث, جوک موفق به فرمان مرحله در زمان — شعار او میانه لغو احکام صادره ی ادراک شده و درخواست تجدید نظر به رای دهندگان جمهوری خواه.

“مردم خسته از سر و صدا و بی معنی و توییت و ميانگين مسائل گفت: به صاعقه وار تشویق.

اما با دموکراتیک اولیه شکل دادن به یک دو راهی مسابقه بین ساندرز و Buttigieg به نظر می رسید همه در مرحله نگران بود با بی اعتبار تازه بدوران رسیده 38 ساله آشکارا نظامی کهنه از جنوب خم.

او از همه طرف مورد حمله بیش از خود بی تجربگی که او به فروش می رسد به عنوان یک مزیت نسبت به او زنگ زده-بیش واشنگتن مخالفان که او پیشنهاد شد از تماس با جهان واقعی است.

به عنوان بایدن تلاش خود را به فروش بالقوه ریاست جمهوری به عنوان یک فرمت از دولت باراک اوباما او نیز در بر داشت خود را دفع از پیشنهادات بسیار جوانتر Buttigieg که او و اوباما بودند دیگر چه ایالات متحده مورد نیاز است.

“ما باید برای پاسخگویی به این لحظه. این لحظه متفاوت است” Buttigieg گفت: قبل از لیست تازه از جمله چالش های امنیت سایبر و دخالت خارجی و یادآوری میکند که بایدن 77 بود تا به چالش.

به عنوان آنها بحث بسته Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی از همسایه ورمونت در زمان ابجو بد و کم مایه در خود جوانترین حریف نشان می دهد Buttigieg بود در جیب میلیاردرهای.

“اگر ما می خواهیم به تغییر آمریکا, شما در حال رفتن به آن را انجام دهد با انتخاب داوطلبانی که در حال رفتن به خانه های افراد ثروتمند التماس برای پول” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im