غول های جدید کامرون فلمینگ مجموعه به نبرد برای شروع O-خط کار

اگر یک برنامه وجود عینی به محاسبه این تیم ایده آل برای یک NFL free agent بر اساس لیست خواسته های خود را به رهبری کامرون فلمینگ به New York Giants.

فلمینگ به دنبال زمان پخش و آشنایی. با غول های او می یابد یک سوراخ در حق مقابله و سه آشنا رهبران — سر مربی جو قاضی توهین آمیز هماهنگ کننده Jason گارت و خط حمله مربی مارک کلمبو.

بدون تکنولوژی پیشگام اما با کمک از عامل Kyle Strongin فلمینگ توافق به یک سال 4 میلیون دلار قرارداد با غول اوایل این هفته. او صرف دو فصل گذشته ساخت شش شروع می شود و ظاهر می شود در 28 بازی برای Dallas Cowboys جایی که گرت سر مربی و کلمبو مربی توهین آمیز خط.

“من تو را دیدم یک فرصت است که من می تواند به رقابت برای موقعیت و واقعا فرصتی برای بازی” فلمینگ گفت: پست. “من احساس می کنم راحت با این راهکار پس از انجام آن به مدت دو سال در حال حاضر. من فکر می کنم آن را افزایش می دهد من شانس را به بازی و حتی بیشتر.”

تغییرات بزرگ در آمده آموزش پرسنل جدید مانند مسدود کردن جانبی برای دونده Saquon Barkley به جای حزقیال الیوت. فلمینگ توصیف گرت فلسفه به عنوان “منتج فیزیکی به جلو” که مناسب مهارت های خود را تنظیم کند.

Cameron Fleming
کامرون فلمینگگتی ایماژ

خواسته به خود دیده بانی برای غول طرفداران فلمینگ گفت: “امیدوارم آنها در حال گرفتن یک, هوشمند, سخت lineman که می تواند دریافت و کثیف در ترانشه و عبور-حفاظت از خود را [کون] است.”

فلمینگ است penciled به عنوان یک استارت اما این غول در حال انتظار برای رسیدگی به این خط حمله با یکی از دو پیش نویس میدارد. اگر آنها را انتخاب کنید مقابله با فلمینگ نیست برای اجرا از این چالش است.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“من نمی دانم چه برنامه های خود را برای خط حمله فراتر از آنچه که آنها در حال حاضر” فلمینگ گفت: “اما من می دانم که وجود دارد باز وجود دارد که نبوده است و در عین حال پر, و من می خواهم برای رفتن وجود دارد و سعی کنید به آن را.”

فلمینگ, 27, خود را صرف چهار فصل با میهن پرستان جدید انگلستان که در آن بخشی از مسئولیت خود را شامل ویژه-تیم های مسدود تحت قاضی به عنوان هماهنگ کننده. او دست هایش را در حافظه از “انرژی و شور و شوق” قاضی را به مقابله با دریل و جلسات که از آن linemen توهین آمیز معاف شدند.

به عنوان تنها غول پیکر با دیدگاه خودی, چگونه فلمینگ پیش بینی یک قاضی-گرت سلسله مراتب?

“آنها هر دو فوق العاده سخت کوش و آگاه,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به محل کار به خوبی با هم. از آن خواهد شد یک ترکیب بزرگ از مربیان از دو فرهنگ متفاوت که گرد هم می آیند و این تیم خاص است. اگر شما فکر می کنم یک مربی آگاه در مورد آنچه در جریان است در جرم و سپس او جلب احترام زیادی.”

غول ابراز خفیف علاقه فلمینگ در طول رایگان آژانس در سال 2018 پس از امضای Nate لحیم کاری. اما آنها تصمیم گرفتند (به اشتباه) به چوب با Ereck گل در حق مقابله به جای سرقت دو پرستان bookends.

“قطعا این زمان من احساس آن را یک نقطه بهتر برای من” فلمینگ گفت. “این احساس خوب را به یک جایی برای رفتن. هنگامی که شما تبدیل به یک عامل آزاد, همه چیز در سمت چپ در هوا.”

این غول به ظاهر خبر از دانشگاه استنفورد فارغ التحصیلان مراسم طی نامه رایگان آژانس و اضافه کرد فلمینگ, Blake مارتینز و لوین Toilolo به فهرستی که شامل Kaden اسمیت و اگر او دوباره علائم مایکل توماس. در واقع فلمینگ به تازگی آموزش در دانشگاه استنفورد اما پرواز خانه اواسط هفته به دالاس.

به دلیل توصیه خود به قرنطینه با توجه به coronavirus ورزشکاران حرفه ای نیاز به راه های خلاقانه برای اقامت مناسب.

“من انجام pushups نشستن یو پی اس و چمباتمه در خانه” فلمینگ گفت. “امیدوارم که من می تواند پیدا کردن جایی که باز و بازگشت به کار به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>