یک نیوهمپشایر رئیس پلیس گرفته اند ممکن است این خبر او را محروم از وظایف خود را کمی بیش از حد به معنای واقعی کلمه.

ریچارد لی است که در خدمت به عنوان بالا و انفرادی — پلیس در شهر کوچک کریدن برای 20 سال — حذف کل و راه می رفت در یک کولاک تقریبا برهنه و پس از این شهر سه عضو selectboard رای به لغو این گروه شنبه شب.

پلیس در کریدن خانه را به بیش از 700 ساکنان خواهد شد در حال حاضر به طور کامل به کار گرفته شده توسط نیوهمپشایر پلیس ایالتی هیئت مدیره رای دادند.

لی دستور داده شد تا بلافاصله به نوبه خود در کلید خود را به رزمناو خود اسلحه و یکنواخت — بنابراین او راه می رفت به یک اتاق مشترک با شهر مقامات و محروم کردن حق در آن وجود دارد در مقابل رئیس هیئت مدیره راسل ادواردز.

“من آنها را به مدرسه پیراهن. من آنها را به من turtleneck من آنها را به من بالستیک جلیقه,” او گفت:. “من را در صندلی نشسته, در زمان خاموش من, چکمه, در زمان خاموش من, شلوار, قرار دادن کسانی که در صندلی قرار داده و چکمه های من برگشت و رفت از در بیرون.”

ادواردز گفت: Lee به او لباس که او می تواند به نوبه خود در لباس خود را یک روز دیگر اما او کاهش یافته است.

“این چیزی است که آنها خواستار آن شدند و این چیزی است که من انجام می دهند” لی گفت: اخبار دره.

Croydon, New Hampshire police station
Croydon, New Hampshire ایستگاه پلیس درنقشه های گوگل

او گفت: او از ترس دستگیر شدن اگر او در غیر این صورت.

لی رفت و کمی کمتر از یک مایل با پوشیدن تنها دادخواستها و یک تی شرت خاکستری کلاه و پیراهن دیگری — در 26 درجه حرارت تا زمانی که همسرش او گفت: خروجی.

در یک شنبه بیانیه ای به دست آمده توسط کاغذ ادواردز گفت: انحلال گروه “یک اقدام مبتنی بر ارزش برای هزینه در این بخش است.” لی گفت: انتشار, او ساخته شده حدود 30,500 یک سال است.

سابق رئیس پلیس — که بخشی-زمان نقش اما تا به حال مشغول به کار تمام وقت ساعت در هفته های اخیر در حمله جنایی فساد و جنایی خاطی موارد — گفت: او در حال ملاقات با یک وکیل برای تعیین اینکه آیا او زمینه را برای سو.

“اگر وجود دارد چیزی است که من انجام اشتباه به من بگو,” او گفت: اخبار دره. “من نمی توانم به کسی برای پاسخ به این سوال است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im