نیوجرسی پلیس اعتراف با استفاده از psychics در جستجو برای از دست رفته Dulce Maria Alavez

پلیس نیوجرسی اذعان کرد این هفته که آنها به دنبال در برخی از psychics راهنمایی در مورد از دست رفته 5 ساله Dulce Maria Alavez — اما اصرار آنها چسبیده به یک “واقعی و بر اساس” تحقیقات.

در روز سه شنبه — دو روز پس از یک روانی نکته led داوطلب جستجوگران به یک منطقه پوشیده شده از درخت پشت دولک را در مدرسه با توجه به NJ.com — شهر برایتون رئیس پلیس مایکل Gaimari Sr. در زمان به Facebook در مورد بررسی است.

Gaimari گفت که “روانی محققان” آمده اند با برخی از “منفی رسانه های اجتماعی پست ها و اطلاعات” در مورد ناپدید شدن kindergartner که از بین رفته از 1000 هکتار برایتون پارک شهر در سپتامبر. 16.

محققان پلیس به دنبال چندین psychics’ نکاتی در مورد مورد Gaimari گفت: — اما تنها زمانی که این اطلاعات ممکن است برخی از “اندک امکان اتصال” به بررسی است.

پس در “تصادفی” اطلاعات ارائه شده توسط psychics ممکن است کم از “مشروع راههای بررسی” Gaimari گفت.

“اجرای قانون می داند که فقدان اطلاعات در محل دولک یا قطعی شرایط اطراف ناپدید شدن او باعث نگرانی در جامعه و در میان کسانی که نزدیک به او و خانواده” این مقام پلیس گفت:. “اما ما را به تمرکز بر روی کاری که در دست و تکیه بر واقعی مبتنی بر تحقیق برای رسیدن به یک نتیجه نهایی.”

داوطلب جستجوگران جمع آوری شده در Buckshutem جاده مدرسه که دولک با حضور در مهد کودک برای یکشنبه جستجو — باعث روانی یک نظریه خروجی گزارش شده است.

Dulce Maria Alavez
Dulce Maria Alavezبرایتون اداره پلیس

پلیس وجود ندارد اما Gaimari هفته گذشته گفت که منطقه در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت و اعضای هیات بررسی شد با توجه به گزارش.

“وجود دارد یک ویدیو منتشر شده توسط روانی و برای برخی از دلیل هر کس فقط مایل به بررسی کنید که محل” جکی رودریگز یک سخنگوی خانواده گفت: NJ.com روز پیش از جستجو. “بسیاری از مردم به من رسیده است از به بیرون رفتن در این آخر هفته. من تعجب است که پس از چهار ماه من و بعد فورا رفت واز بسیاری از تماس ها و ایمیل از افرادی که مایل به مجموعه ای چیزی.”

اگر چه دولک شده است یافت Gaimari گفت که او معتقد است پلیس “را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در کلی تحقیق” و “مورد باقی مانده جلو و مرکز.”

بازگشت در ماه اکتبر مقامات منتشر شد یک طرح از یک پتانسیل شاهد — هر چند نه یک مظنون در دولک ناپدید شدن است.

چندین سازمان های درگیر در این کاوشگر که به سرعت موجب کهربا هشدار — و پاداش برای هر گونه اطلاعات در دولک ناپدید شدن افزایش یافته است به $75,000 با توجه به NJ.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im