نیوجرسی پلیس شکستن دو مراسم عروسی در میان coronavirus محدودیت

نیوجرسی پلیس شکست دو مراسم این هفته که رفتم جلو در تخلف از مقامات هشدار در برابر اجتماعات بزرگ با توجه به یک گزارش جدید.

پلیس گران تا هر دو جشن در چشمه سالن و دیگر در دریاچه تراس هر دو در لیکوود — حدود 8 p. m. روز شنبه و یادآوری محل ستاد رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی ترتیب ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر NJ.com گزارش شده است.

همه مهمانان و کارگران مجبور به ترک لیکوود پلیس سروان. گرگوری Staffordsmith گفت: خروجی.

حملات آمد همان روز دو Hasidic مراسم عروسی در بروکلین تعطیل شد.

Lakewood مقامات برنامه ریزی برای ارسال یادآوری به سالن های محلی در مورد محدودیت حجم در هفته های آینده و صرفا اجرای الزامات این مقام پلیس گفت:.

شهرستان وکیل است که به دنبال به اینکه آیا هر گونه احکام محلی اجازه می دهد مقامات به خوب یا به نوعی جریمه کردن کسانی که در برگزاری گردهمایی های زیادی در طول شیوع شهرستان لیکوود شهردار ریموند Coles گفت: NJ.com.

“شما می خواهم امیدوارم که شما نمی خواهد که با همه چیز در رفتن در اخبار,” او گفت:. “اما اگر ما برای جلوگیری از این چیزی که از گسترش در حال حاضر و سپس ما می توانیم به عقب بر گردیم به زندگی ما بیشتر به سرعت. … ما نیاز به احترام محدودیت.”

اما Coles گفت: هر دو سالن که در آن مراسم عروسی تعطیل شد, یکشنبه فرض بر این است که فرماندار محدودیت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اجرا نرفته است.

او همچنین ابراز نگرانی برای شهرستان یهودی ارتدوکس جامعه برای آنها تجمعات هستند که بخش قابل توجهی از خود دین و زندگی روزانه.

Coronavirus موارد در دولت رسید و به 742, با نه مرگ و میر گزارش شده که از روز شنبه با توجه به رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی.

تایید بیماران در کشور در محدوده سنی تنها 5 تا 95 مقامات گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>