نیوجرسی دندانپزشکی پذیرش ادعای رئیس, را, عکس خوردند قابلمه کیک های شکلاتی در کار

یک منشی می گوید نیوجرسی دفتر دندانپزشکی است که یک چشمه از مواد مخدر و الکل استفاده کنید که در آن رئیس او در زمان مشروب عکس از دندان فنجان انداخت و یک جزوه در او برای دمیدن سوت جدید طرح دعوی در دادگاه مدعی.

نادیا Zevallos می گوید: او رانده آمریکا مرکز دندانپزشکی در اتحادیه پس از شکایت در مورد شایع پارتی فرهنگ ترویج شده توسط سرپرست او لیلی Almeida به گفته او اتحادیه شهرستان طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه.

39-در سال Belleville نیوجرسی زن می گوید: او را دیدم Almeida نوشیدن مشروب از دندان, فنجان, خوردن ماری جوانا عکس ژله و قابلمه کیک های شکلاتی در حالی که در کار دادگاه مدارک محرمانه.

Almeida همچنین گفته می شود تحت فشار قرار دادند این خوراکی های و نوشیدنی های دیگر کارمندانی که به اونها در, مهمانی, از جمله دستیار دندانپزشکی که به کار گرفته شده بیماران اسناد دادگاه می گویند.

Zevallos بود و همچنین ارائه مواد مخدر و الکل, اما, گذشت, دادگاه براده می گویند.

Almeida قادر به گرفتن دور با اتهام رفتار نامناسب به دلیل “مخ زن و احتمالا رابطه عاشقانه” با دندانپزشک دیوید Paltac کت و شلوار مدعی.

Almeida انتقام هنگامی که Zevallos شکایت به دفتر مدیر Cathleen پطرس توسط فریاد در مقابل بیماران و کارکنان و پرتاب حسابداری جزوه در دادگاه مقاله ادعا می کنند.

Almeida سپس ناودان جزوه در Zevallos’ میز به شدت او را تکان داد و صندلی اختصاص داده شده او کار اضافی که روز دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

Almedia نیز به Zevallos شیفت او می دانست که می توان آن را سخت برای او به طرح دعوی در دادگاه مدعی.

در جلسه این جفت ارز با Paltac و پیترز در فوریه. 3 دندانپزشک گفت: “وجود دارد می تواند یک بطری خالی ویسکی در زباله ها می تواند اما اگر هیچ تصویری از من نوشیدن آن هیچ کس نمی تواند ثابت کند که بطری ویسکی از آن من است” دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

Nadia Zevallos
نادیا Zevallos

در این جلسه پطرس گفت Zevallos آنها نمی مردم آتش اما “ما فقط مطمئن شوید که زندگی شما پر از بدبختی است تا شما را در خود را” کت و شلوار ادعا می کند.

Zevallos ترک آن روز.

دو روز بعد کارمند دیگری به نام Zevallos گفت: “هر کس در دفتر ناراحت است در شما.” همان شخص گفت: Zevallose که دیگر همکار خواهد “شما در پیدا کردن و پا زدن الاغ خود را!” دادگاه مقاله می گویند.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: تصور کنید یک محل کار به عنوان وحشی به عنوان یکی از به تصویر کشیده شده در “گرگ وال استریت” “تصور کنید که در محل کار بود و نه در وال استریت — اما در واقع یک تمرین دندانپزشکی در خیابان اصلیکه در آن شکی به آن نداریم بيماران به کار گرفته شده توسط کارکنان و درمان توسط دندانپزشکان شرکت کننده در این غیرقانونی و رفتار غیر اخلاقی است.”

کت و شلوار نیز نام آمریکایی مرکز دندانپزشکی شرکت مادر باغ دولت دندانپزشکی مدیریت به عنوان یک متهم در طرح دعوی در دادگاه.

“به جای کف ما مشتری برای گزارش این رفتار غیر قانونی این شرکت مجبور از نقش” Zevallos’ وکیل پیتر ولنزنو گفت. “ما ایستاده شانه به شانه با مشتری ما در افشای خطرناک و غیر قانونی رفتار در باغ دولت دندانپزشکی.”

Almeida, پیترز Paltac و دفتر را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>