نیوجرسی در شرایط بحرانی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

نیوجرسی بیمارستان مدیر آمادگی اضطراری در شرایط بحرانی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز دوشنبه گفت:.

دکتر جیمز Pruden, 70, باقی می ماند جدا شده در خیابان یوسف مرکز پزشکی دانشگاه در پاترسون بعد از او شروع به تجربه علائم ویروس کشنده در مارس 1, به گفته مقامات بیمارستان.

“دکتر Pruden همچنان بحرانی اما با ثبات” سخنگوی بیمارستان پاملا Garretson گفت: پست.

Pruden زندگی می کند که در تینک پذیرفته شد مارس 6 با بالا مشکلات تنفسی و سرد مانند علائم NorthJersey.com گزارش شده است.

سنت جوزف سلامت رئیس جمهور کوین Slavin بعد از تایید Pruden را COVID-10 تشخیص پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: دکتر به او اجازه انتشار هویت خود را.

“او به رسمیت می شناسد و با به اشتراک گذاشتن نام خود و وضعیت آن ممکن است دیگران را تشویق به جلو آمده و آزمایش” Slavin گفت. “نقطه ما می خواهیم به همه ما در معرض خطر از این است.”

Slavin اضافه شده است که کارکنان بیمارستان و بیمارانی که تا به حال در تماس با Pruden مورد آزمايش قرار coronavirus و هیچ یک از نتایج خود را دوباره منفی.

هر کسی که معتقد بودند در تماس با Pruden بین مارس 1 و 6 مارس خواست به تماس با مقامات بهداشتی.

یک تماس به Pruden را بدون جواب رفت دوشنبه ،

کالج آمریکایی پزشکان اورژانس تایید کرد که دو اورژانس, پزشکان, از جمله یکی در پاترسون بودند در شرایط بحرانی پس از ابتلا به ویروس سی ان ان گزارش شده است.

“من عمیقا متاثر شده این اخبار اما نه تعجب” رئیس جمهور ویلیام Jaquis در بیانیه ای گفت. “به عنوان پزشکان اورژانس ما می دانیم که خطرات ناشی از تماس ما. ما ایستاده ایران با همکاران ما و افکار ما و نماز به صورت کامل و بازیابی سریع هستند و با هر یک از آنها و خانواده های آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>