فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی تحت عمل جراحی برای حذف احتمال تومور سرطانی

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی را تحت عمل جراحی برای حذف یک احتمال سرطانی تومور کلیه او روز شنبه اعلام کرد.

مورفی, 62, گفت, NJ پیشبرد رسانه ای که تومور در مرحله اولیه گرفتار است و پزشکان باید “اعتماد به نفس کامل” است که آنها را قادر به به طور کامل آن را حذف کنید از سمت چپ کلیه بدون شیمی درمانی یا اشعه درمانی.

“دوستان من یک تومور در سمت چپ کلیه و تحت نفرکتومی جزئی در اوایل مارس برای حذف آن” مورفی توییتی شنبه شب. “پیش آگهی بسیار خوب است و من عمیقا سپاسگزار به پزشکان برای تشخیص تومور اولیه است.”

تومور 90 درصد احتمال سرطانی, اما پزشکان نمی دانند که برای اطمینان حاصل کنید تا بعد از جراحی ،

مورفی انتظار به بستری برای دو یا سه روز بعد از عمل که در طی آن رژیم صهیونیستی است. سرهنگ شیلا الیور را به عنوان سرپرست ولایت.

فرماندار تصرف در اخبار برای تماس از امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک “ملی اضطراری است.”

“اگر هر چیزی وجود دارد که تشخیص من مرا به یاد” او گفت:, “این است که پیشگیرانه خدمات نجات غریق و ما نیاز به ادامه مبارزه برای مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای همه است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو توییتی حمایت خود را از سراسر هادسون.

“افکار من با @GovMurphy و تمام اعضای خانواده خود را به عنوان ما می خواهیم او را کامل و سریع بازیابی” کومو گفت. “نیویورک پشتیبان فرماندار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>