نیوجرسی مرد در می یابد از دست رفته پسر مبتلا به اوتیسم دقیقه پس از هشدار پلیس در مورد او

نیوجرسی مرد شروع به دنبال گم شدن یک کودک پس از دریافت یک پلیس هشدار بر روی تلفن خود را — و در واقع در بر داشت پسر رومینگ خیابان در عرض چند دقیقه.

فاضل سید جنوبی نیوبرانزویک نشسته بود روی نیمکت تماشای چهارشنبه شب بحث دموکراتیک هنگامی که یک متن را از طریق از اداره پلیس محلی اعلام اتان Olivacce یک 10 ساله مبتلا به اوتیسم پسر رفته بود, گم NJ.com گزارش شده است.

به جای ادامه به تماشای نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ دریافت بوداده در مرحله در لاس وگاس سید خود را برداشت کت و چراغ قوه.

اتان رفت از دست رفته ساعت قبل از آن حدود 7:15 بعد از ظهر زمانی که او سعی به اجرا پس از پدرش به او به سمت چپ برای یک ماموریت پدر و مادر خود کریستوفر و Nikia Olivacce گفت: خروجی. پدر و مادر فکر اتان بود با دیگر قبل از بررسی مفت دوربین فیلم که نشان داد این پسر را اجرا کرده بود به شب.

“هنگامی که کریس به نام از من بپرسید چه اتان می خواهید به خوردن من اشتباه بود ‘نیست او با شما؟” Nikia Olivacce گفت. “کریس گفت:” نه او و نه من او را با شما است.'”

پلیس در جنوب Brunswick اداره پلیس جستجو برای اتان برای بیش از یک ساعت با هلیکوپتر و سگ های پلیس —قبل از ارسال یک شهر گسترده هشدار با توجه به این مقاله است.

سید موفق به پیدا کردن این کودک در نزدیکی یک درخت در عرض 15 دقیقه.

“من به نام, فقط, ‘ببخشید و من هر پاسخ” سید گفت: خروجی. “من به نام کمی بلندتر و سپس اتان نگاه کرد و آمد بیش از برای من است.”

پلیس و اعتبار خود را به سیستم هشدار و سید نه به سادگی نادیده گرفتن پیام.

“این نتیجه ما تا به حال تمام امید برای” رئیس پلیس محلی ریموند Hayducka گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im