نیوجرسی خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد در چهار شنبه — یک مرد در 30s خود را که در بیمارستان بستری شده است پس از روز سه شنبه در برگن شهرستان است.

“ما را از این وضعیت بسیار جدی شده اند و آماده شدن برای این هفته” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در چهارشنبه مطبوعاتی اعلام کرد بیمار است.

مقامات دولتی در حال برچسب زدن در مورد “presumptive” پس از مثبت دولت نتایج آزمون هنوز هم نیاز به تایید با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

بدون در نظر گرفتن دولت های محلی و مقامات بهداشتی جعل جلوتر هستند با بررسی و کار برای قرار دادن هر بیمار ممکن است در تماس با انتشار گفت.

مورفی اعلام در آمد که در نیویورک در روز چهارشنبه تایید کرد وجود دارد در حال حاضر 11 coronavirus موارد در دولت است.

نه از نیویورک بیماران مرتبط آلوده Westchester وکیل شناسایی منابع به عنوان لارنس Garbuz, 50, که عمل است که در سراسر خیابان را از Grand Central Station.

پنج شنبه شب, Mount Vernon منطقه مدرسه در وستچستر که نزدیک به Garbuz جدید راشل خانه اعلام کرد دو نفر از دانش آموزان و خانواده های آنها شده اند تحت قرنطینه ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض.

تمام ساختمان مدرسه و ادارات در منطقه بسته خواهد شد حداقل تا دوشنبه برای تمیز کردن و ضد عفونی منطقه گفت: در وب سایت خود را.

این دانش آموزان که با حضور کلمبوس مدرسه و ربکا ترنر مدرسه ابتدایی خواهد بود که از کلاس بیرون برای حداقل دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im