نیوجرسی در حال حاضر دارای 4 coronavirus موارد از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران که تحت درمان با 10 بيمار

نیوجرسی وارد چهارمین coronavirus مورد جمعه به عنوان مقامات دقیق است که یکی از بیماران — پزشکی حرفه ای در برگن شهرستان در بیمارستان تحت درمان با 10 نفر در حالی که بیمار است.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای, 32 سال است آپارتمان در میدتاون منهتن و فورت لی نیوجرسی در نزدیکی جایی که او کار می کند در هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

مرد بود علامتی که او با سنجش زمان در و دیدم 10 بيمار در بيمارستان — در حالی که با پوشیدن ماسک و دستکش — در روز شنبه, فوریه. 29 قبل از او رفت و برای مراقبت از خود بعد با توجه به شهردار.

“هیچ یک از کسانی که 10 بیماران علامت دار در این نقطه و این بدیهی است که یک تعداد روز پس از آن به طوری که یک علامت بسیار خوبی است که زمان زیادی گذشته است” de Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام آخرین به روز رسانی ویروس.

“ما در حال ردیابی هر گونه تماس و در حال حاضر ما باید یک به روز رسانی که فردا.”

نیوجرسی آخرین مورد یک مرد در 50s, آزمایش مثبت برای ویروس تحت دولت COVID-19 کیت اما در مورد باقی خواهد ماند “presumptive” مثبت تا نتایج بیشتر دوباره از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در بیانیه ای گفت.

دولت چهار مورد شامل سه مرد و یک زن با سنین اعم از 30s به 60s. دو نفر از مردان جدا هستند در برگن شهرستان بیمارستان و در حالی که یکی دیگر از درمان در کامدن (آرکانزاس) امکانات پزشکی است.

این کاری است که در 30s جدا شده است در صفحه اصلی با توجه به نیوجرسی مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de