نیوجرسی, پرستار معلق پس از داناترین $12K برای تجهیزات حفاظتی

نیوجرسی, پرستار, بود گزارش معلق توسط بیمارستان او را پس از داناترین بیش از 12000 دلار برای خرید لباس و ماسک برای همکاران او.

اولگا Matievskaya 48 و پرستاری همکاران در نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل شد و پس از جان گذشته برای تجهیزات حفاظتی در برابر coronavirus که Matievskaya تبدیل به GoFundMe که در آن کمک های مالی ریخت و در Marketplace گزارش شده است.

اما در حالی که پرستاران در بیمارستان به وجد آمدیم به دنده های اضافی, این مرکز درمانی گفت: خروجی Matievskaya به حالت تعلیق در آمد برای توزیع “غیر مجاز” تجهیزات.

“هیچ کارمند مجاز به توزیع غیر مجاز تجهیزات پزشکی در بیمارستان” بیانیه ای گفت:. “پرستار در سوال به طور موقت به حالت تعلیق نامناسب توزیع غیر مجاز تجهیزات پزشکی در برابر این سیاست است.”

چهار پرستاران گفت که این بیمارستان تا به حال موفق به ارائه تجهیزات مناسب برای حفاظت از خود و بیماران به آنها در مبارزه در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به خروجی.

برخی در واحد مراقبت های ویژه داده شد یک واحد فولاد ماسک در یک کیف قهوه ای به استفاده از برای کل هفته یک پرستار گفت:.

دیگران مجبور به استفاده مجدد از لباسهای حتی اگر آنها باور دارند که آن را به بهترین آنها را دور بیندازید بعد از هر تعامل با آلوده بیمار است.

“ما درک می کنیم این است که آنچه ما برای امضا” یک پرستار ICU گفت ProPublica. “فقط ما کافی (تجهیزات حفاظتی) بنابراین ما می تواند به این بیماران مراقبت مطلوب است که آنها نیاز دارند و بنابراین ما نیست آلوده دیگران و یا خودمان.”

پرستاران و مدیران باید گزارش متفاوت در چه دنده است که در واقع مورد نیاز برای درمان بیماران است.

دکتر متی شرایبر بیمارستان COO گفت Pro Publica که بیمارستان دارای تجهیزات حفاظت فردی “است که کارکنان نیاز است که در زمان های نه همان [تجهیزات حفاظتی] که مردم می خواهید به. وجود دارد بسیاری از موارد ممکن است مردم را از جای دیگری است.”

تعلیق Matievskaya که نمی تواند بلافاصله نظر رسیده بنا به گزارش ها به پایان رسید در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>