نیوجرسی جراح دهان و دندان به حالت تعلیق پس از شیوع باکتری برگ بیمار مرده

نیوجرسی جراح دهان و دندان که گه کار باعث مرگ یک بیمار و بیمار بیش از یک دوجین دیگران متوقف شده است به مدت پنج سال خبر داد.

دکتر جان Vecchione روز دوشنبه توافق کردند که به تعلیق مجوز پس از 15 نفر قرارداد باکتریایی عفونت قلب در کوه زیتون با توجه به دادستان کل Gurbir S. Grewal.

بیماران توسعه عفونت شناخته شده به عنوان انتروکوکی آندوکاردیت پس از تحت داخل وریدی آرام بخشی در عمل خود را بین دسامبر 2012 تا اوت 2014.

یکی از بیماران کشته شد که عفونت در حالی که 12 نفر دیگر مورد نیاز عمل جراحی قلب برای درمان این بیماری است.

Vecchione نیز موافقت به پرداخت $293,500 در مجازات او پس از سال ها صرف مبارزه با این اتهام که او موفق به حفظ شرایط بهداشتی در دفتر خود.

“این فصل به ارمغان می آورد بسته به نگران در مورد که در آن یک حرفه ای پزشکی گفته در زمان غیر مسئولانه خطرات با سلامت بیماران با بی توجهی بهداشت و استانداردهای ایمنی” Grewal در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به تضمین این که پزشکان نمی دست انداختن استانداردهای حرفه ای در محل برای محافظت از بیماران بهداشت و ایمنی است.”

Vecchione تعلیق این است عطف به ماسبق به اوت. 31, 2016, زمانی که او در ابتدا به توافق موقت تعلیق مجوز خود را. این به این معنی او می تواند اجازه داده می شود برای شروع یک سال دوره وابسته به التزام در اوایل این تابستان.

شناخته شده اتهامات جنایی آورده شده است در برابر Vecchione.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>