در پاسخ به هفته دوقلوها غم انگیز پخت به مرگ در داخل یک خودرو در برانکس در تابستان گذشته شورای شهر بررسی خواهد شد قانون نیاز است که همه ارائه دهندگان مراقبت از کودکان گام های اضافی برای رسیدن به تماس های اضطراری هر زمان که بچه ها به طور غیر منتظره وجود ندارد.

این لایحه به معرفی می شود در روز سه شنبه جلسه شورای عمومی و مدافع Jumaane ویلیامز است که با هدف مهار آینده بی معنی مرگ و میر مانند یکی از ماه ژوئیه گذشته که در آن خوان رودریگز یک راکلند پدر فراموش کردن را به او نوزاد دوقلو به مهد کودک — به طور تصادفی ترک آنها را در پارک ماشین برای هشت ساعت در حالی که رفتن به کار در برانکس بیمارستان.

در قانون فعلی همه سیب بزرگ-based مراکز مراقبت از کودکان باید تماس بگیرید و یا ایمیل پدر و مادر یا نگهبان ظرف یک ساعت پس از یک کودک نتواند به نشان می دهد تا مگر دهنده بود مطلع نبود.

ویلیامز لایحه می افزاید: یک لایه اضافی از مسئولیت در مهد کودک ارائه دهندگان اگر آنها نمی شنوند و از پدر و مادر یا نگهبان ظرف یک ساعت و نیم است. تحت اصلاحیه پیشنهادی به شهر سلامت کد آنها را مجبور به حرکت به دو تماس های اضطراری در یک کودک فایل و حداقل سه تلاش برای تماس با آنها.

وزارت بهداشت ممیزی و بازرسی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و کسانی که پیروی نمی سلامت کد مقررات مانند آنهایی که خطاب در Williams’ لایحه می تواند به صورت نامشخص جریمه و مجازات های دیگر.

“به سادگی در حال گسترش و توسعه شامل دو اضافی مخاطبین ما را افزایش می دهد فرصت برای محل نگهداری یک کودک به تایید و ایمنی خود را محافظت شده” ویلیامز گفت: پست. “این اندازه گیری را که در ارائه صلح از ذهن و جلوگیری از فاجعه ای برای والدین و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به طور یکسان.”

رودریگز 39 ساله عراق جانباز و مددکار اجتماعی را فراموش کرده پسر ققنوس و دختر لونا در داخل خود پارک شده هوندا در جولای 26, زمانی که او رفت و به کار در بیمارستان VA در برانکس. او موفق به رها کردن دوقلوها کردن در یانکرز مرکز مهد کودک در راه به کار در معرض آنها را به درجه حرارت سوزان.

رودریگز رایگان است در $100,000 قید وثیقه و پس از اینکه به اتهام قتل نفس غفلت كيفرى قتل و به خطر انداختن رفاه کودک. برانکس دفتر دادستان منطقه است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به متهم او را.

یک سخنگوی رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson گفت: Johnson خواهد بررسی این لایحه هنگامی که آن را مشاهده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de