پورت سنت. لوسی — در چیزی از یک لباس تمرین برای هفته آینده هنگامی که او را از آدرس کامل خود را از تیم ملی, برای اولین بار, Luis Rojas برنامه به صحبت با متس’ کوزه و خشکشویی شنبه قبل از اولیه خود را بهار و تمرین آموزش.

این rookie مدیر ارائه خواهد شد یک طرح برای کمپ — از جمله تدریجی پیشرفت در تمرینات برای اطمینان از بازیکنان نمی سوزاند زود — اما همچنین ممکن است فرو رفتن به تصویر بزرگ و آنچه که او انتظار دارد که از متس به عنوان یک واحد در سال 2020 است.

“ما انتظار داریم به عنوان یک مدعی” Rojas گفت: در اولین بهار-آموزش کنفرانس مطبوعاتی. “ما می دانیم که چگونه همه تیمها در حال آماده شده است. ما در حال رفتن به در سختی بدست آورد و ما می رویم به صورت سخت تیم در این سال در برنامه های ما و ما می دانیم که. ما احساس می کنیم ما در حال ساخته شده است را به نفع خود.

“ما یک فهرست. ما موقعیت عالی بازیکنان با تطبیق پذیری است. ما یک شروع عالی چرخش با کوزه است که تاریخ Cy آماتوری جهان سری برندگان و اغل گاو یا حشم با تعداد زیادی از تاریخچه صرفه جویی در بازی در حال آرام پس از آن یک تیم است که ساخته شده است را به نفع خود. در حال حاضر این چیزی است که رفتن به نگه داشتن ما در حال حرکت و در حال حرکت به سمت ما می خواهیم برای رفتن بهار است آموزش. آن شروع می شود [شنبه].”

Rojas نام برای این کار فقط سه هفته پیش زیر کارلوس Beltran خروج برای نقش خود در Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح خواهد بود یک چهره آشنا برای اکثر در محل باشگاه وانجمن. نه تنها 38 سال Rojas خدمت به عنوان تیم کنترل کیفیت مربی فصل گذشته اما او صرف هشت فصل به فصل مدیریت در لیگ کوچک برای متس با بسیاری از این بازیکنان تحت فرمان او.

Luis Rojas
لوئیس RojasAnthony J. باعث تخریب جهانی

“لوئیس بسیار روشنفکر پسر” مایکل Conforto گفت. “او واقعا بزرگ در عقب و جلو. او واقعا بزرگ در ارتباطات و همیشه این است که از آنجایی که من برای اولین بار با بازی در پلی آف در پایین-یک سال اول من در پیش نویس.”

Rojas متهم شده است با هدایت به postseason یک تیم است که دوباره در فصل گذشته در نیمه دوم به پایان 86 پیروزی. این متس از دست رفته پلی آف سه سال گذشته با وجود شروع چرخش است که در میان بهترین در لیگ های عمده رهبری دو بار دفاع NL Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom.

ترکیب ویژگی های پیت آلونسو که تاسیس یک لیگ rookie رکورد ضربه 53 homers فصل گذشته و جف مک نیل که ادعا برای پنبه حلاجی شده عنوان برای بیشتر از فصل قبل اواخر فصل شیب خط خارج او را.

“من بسیار راحت که در آن ما به عنوان یک تیم” Rojas گفت. “من بسیار راحت پیشرو مردمان و دلیل اصلی آن این است که کادر مربیگری. آنها چنین کارکنان مربیگری و آنها را مشغول به کار در همکاری تقریبا تمام offseason. شما تقریبا احساس ما متصل شد. آن را به سرعت به دلیل بزرگ مربیگری کارکنان ما. ارتباط با بچه ها و دانستن بچه ها واقعی است مفید باشد.”

این هیات که شامل ارسال جدید جرمی Hefner (تبادل مربی), Hensley Meulens (نیمکت مربی) تونی DeFrancesco (اول پایه مربی) و برایان اشنایدر (کنترل کیفیت). بازگشت مربیان شامل هدف قرار دادن مربی فلفل قرمز دیویس پایه سوم مربی گری DiSarcina و اغل گاو یا حشم مربی ریکی استخوان.

کسانی که lieutenants خواهد شد تا حد زیادی نظارت Rojas اولین بهار آموزش به عنوان فرمانده. آن را در برابر پس زمینه از یک بازسازی تاسیسات است که دریافت $57 میلیون در بهبود.

“[یکشنبه] یک روز بزرگ” Rojas گفت. “بزرگترین بحث در این است که تیم کامل می شود در این مرکز این است که زمانی که ما می رویم به صحبت به عنوان یک کل به عنوان یک سازمان. اما [شنبه] به عنوان یک سازمان و داشتن ما کوزه و خشکشویی ما همچنین می خواهم به بحث در مورد تنظیم تن و شکستن زمین و امکانات جدید.

“این مرکز بزرگ clubhouse و زمینه های جدید ما را در این زمینه ما را تطبیق پذیری بیشتری را به ما آموزش می رویم. من واقعا خوشحال هستم برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im