جدید مادر نوزاد گرفته پس از شکست تست مواد مخدر — با خوردن نان دانه خشخاش

آلاباما و مادر به حال او نوزاد دور از او گرفته شده پس از یک دارو-تست شناسایی اثری از مواد مخدر در سیستم — از دانه خشخاش نان او را می خوردند یک روز قبل از آن با توجه به گزارش.

ربکا هرناندز از هانتسویل داده شد تست مواد مخدر پس از زایمان در کرستوود مرکز پزشکی سه شنبه گذشته — و پسرش بود و به سرعت حذف خواهند شد و پس از آن آمد مثبت به مواد مخدر به میدان می روند ،

زمان بیشتر حالت رسمی تست آزمایشگاهی آمد جمعه بیان او, تمیز, جدید مادر از دست داده بود سه روز با نوزاد جدید.

اصلی آزمون تبدیل به یک “مثبت کاذب” یک نتیجه است که هرناندز دکتر منسوب به خشخاش دانه نان او مصرف در روز دوشنبه به میدان می روند ،

“منظورم این است که یک کابوس برای تمام خانواده” هرناندز گفت: این ایستگاه از طریق یک مترجم. “شما می دانید نوزاد آنها باید با مامان. آنها باید نزدیک به مامان.”

نوزاد همراه با هرناندز 13-ماه-پیر شد و فرستاده شده به طور موقت با هرناندز عمه و عمو که نیز تا به حال برای ارسال به مواد مخدر غربالگری قبل از اینکه اجازه حضانت با توجه به به میدان می روند.

A Huntsville mother and her newborn baby are back together.
WAFF48

دکتر Yashica رابینسون یک متخصص زنان و متخصص بیماریهای زنان است که در حال حاضر فراخوانی برای پایان همان روز با مواد مخدر نیز در بیمارستان ها گفت: کارکنان باید به جای تکیه بر آزمایشگاه تایید آزمایشات قبل از تماس با خدمات اجتماعی سازمان.

“آزمایش غربالگری می تواند آنچه ما تماس بگیرید کاذب-نتایج مثبت آن چیزهای دیگر می تواند تداخل با این نتایج” رابینسون گفت: ایستگاه. “شما می توانید یک ماده است که یک بیمار می خورد که در این مورد مانند دانه های خشخاش است که می توانید تست مثبت برای مصرف مواد مخدر.”

دانه های خشخاش که مشتق از تریاک خشخاش می تواند اثری از مورفين است که می تواند باعث یک نتیجه تست مثبت.

“من همه چیز را درک است که یک فرایند” هرناندز گفت: ایستگاه های پنج شنبه. “من درک می کنم همه چیز — من منظور شما را مجبور به پیروی از قوانین. اما آنها باید انجام داده ایم برخی از تحقیقات بیشتر قبل از آنها تصمیم به تماس [آلاباما اداره منابع انسانی].”

یک پیام به دنبال نظر از کرستوود مرکز پزشکی بود فورا بازگشت و سه شنبه. این بیمارستان گفت که “متعهد به پیروی از قانون و الزامات قانونی” در بیانیه ای به به میدان می روند.

“ما در بیمارستان نیز شامل مراقبت از بیمار شیوه های ایجاد شده توسط credentialed اعضای کادر پزشکی, بنابراین به عنوان برای اطمینان بیشتر امن و با کیفیت مراقبت از تمام بیماران کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر