New Orleans پلیس روشن کردن خیابان بوربن در میان جمع بان

خیابان های بزرگ آسان گرفتن پاک کردن.

تصویری را نشان می دهد پلیس در نیواورلئان ارسال rowdy گرفتم خزیدن به آنها آویزان در اطراف این شهر نمادین خیابان بوربن کافه ها و رستوران ها در طول تعطیلات آخر هفته در حالی که مقامات شهرداری به شدت سعی می کنید برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“منظور از فرماندار و شهردار گروه زیادی از مردم در حال ممنوع از تجمع با هم” یک افسر گفت: جمعیت توسط بلندگو در اوایل یکشنبه. “اقدامات خود را در حال به خطر انداختن بهداشت عمومی و ما در حال هدایت شما را به پاک کردن خیابان ها و برای رفتن به صفحه اصلی و یا بازگشت به هتل خود را. با تشکر از همکاری شما.”

فیلم شات از بالکن ارسال شده به توییتر تنها چند ساعت قبل از نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell اعلام کرد محدودیت در کافه ها و رستوران ها – از جمله اتاق ناهار خوری خاموش شدن ناگهانی در 9 p. m. و “آخرین تماس” در میله های نیمه شب.

“وجود دارد نیمه شب تعطیلی میله امشب” Cantrell در توییتر نوشت. “میله انتظار می رود به موسسات شب از طریق روز بعد ساعات کار عادی. این خواهد شد به شدت [اجرا توسط پلیس]. ساکنان باید آماده برای رفتن به خانه که در آن زمان. Loitering ممنوع است.”

تور گروه محبوب داغ-نقطه مقصد را نیز محدود به هفت نفر با توجه به شهردار اعلام.

معلوم نیست اگر هر گونه دستگیری ساخته شد به عنوان پلیس اجرا ممنوعیت اجتماعات بزرگ در نیواورلئان که در آن Cantrell گفت: این عمل را “صرفه جویی در زندگی می کند.” یک پیام به دنبال نظر از پلیس بود فورا بازگشت و دوشنبه.

پلیس نیز شکست تا جمعیت در نزدیکی فرانسوی ها و مجله های خیابان که در آن partiers صف برای روز سنت پاتریک جشن حتی اگر سالانه رژه لغو شده NOLA.com گزارش.

دو نفر فوت کرده اند از coronavirus در لوئیزیانا که در آن بیش از 103 تشخیص داده شده اند, وب سایت گفت.

“ما نمی خواهیم برای دیدن مرگ و میر تشدید” Cantrell گفت. “موارد مثبت ما شاهد در شهر نیواورلئان در حال افزایش است و پیش بینی ما آنها را به افزایش هر روز و در عرض چند ساعت.”

در همین حال پلیس در نیواورلئان به دنبال یک راننده بود که در پشت چرخ از یک ماشین است که عمدا زده یک زن در فرانسه در سه ماهه اولیه قتل او. این حادثه که در حال بررسي است به عنوان یک قتل صورت گرفت که تنها چند دقیقه پس از Cantrell قوانین جدید در زمان اثر NOLA.com گزارش.

ناشناس قربانی شد, تلاش برای شکستن یک مبارزه هنگامی که یک زن دیگر “به عمد حمایت کردن وسیله نقلیه خود را,” او قابل توجه و یکی دیگر از ماشین. او در صحنه مرده در نزدیکی بوربن و Royals خیابان خروجی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>