جدید قانون اجاره می کند مستاجر زندانی در Rikers در قتل اتهام ضرب و شتم و اخراج

او قفل شده است تا در اتهام قتل — اما هنوز اجاره-تنظیم آپارتمان.

یک سکون مستاجر که گفته می شود کشته شدن یک مرد در برانکس آپارتمان ضرب و شتم اخراج اقدام در حالی که در زندان Rikers Island با تشکر از بحث برانگیز دولت جدید اجاره قانون از این پست یاد کرده است.

چارلز Votaw صاحبخانه اولین سیلی او را با 10 روز خواستار توجه بیش از 7000 دلار در پرداخت اجاره بها در 6 ژوئن سال گذشته اولین گام برای بوت او را از فدرال یارانه بخش 8 آپارتمان در فوردهام ارتفاعات.

اما در ژوئن 14, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از 2019 که اثر در زمان بلافاصله الزامی است که صاحبخانه به 14 روز اطلاع قبل از آغاز اخراج رسیدگی است.

Votaw پرداخت نمی کند تا حتی پس از صاحبخانه WFHA کرستون خیابان LP ثبت جولای 30 اخراج کت و شلوار — اما در پاسخ با چک کردن فرم که در آن او وارد یک “کلی انکار” به ادعای سپتامبر. 3 سوابق نشان می دهد.

ده روز بعد Votaw گران بود که پلیس پیدا پوسیدن جسد Jason نیوس داخل Votaw دوم-طبقه آپارتمان در 2323 کرستون Ave.

نیوس کشته شد در طول یک مبارزه است که در آن Votaw گفته او زدم برده و او را با نوار مجرای و شکاف گلو, مقامات گفت.

قتل نبود کشف شده تا روز بعد هنگامی که پلیس در پاسخ به شکایت از بوی ناپاک که از آپارتمان.

در حالی که قفل شده است بدون وثیقه Votaw نشان داده شد به صورت رایگان با یک وکیل از غیر انتفاعی بسیج برای عدالت که به دنبال اخراج کت و شلوار را رد کرد و بر اساس آن او نبود خدمت با 14 روز اجاره تقاضا است.

برانکس مسکن قاضی دادگاه Shorab ابراهیم توافق حاکم است که WFHA کرستون “را مطابق با اساسنامه هنگامی که آن را در خدمت یک 10 روز متوجه این مورد باید اخراج برای شکست دولت به علت عمل است.”

صاحبخانه وکیل جان بیانکو گفت: نوشته است که مقامات دولتی هرگز ساخته شده روشن است که موارد قبل از ثبت قانون در زمان اثر خواهد بود “و از درجه اعتبار ساقط” خواستار آن “فنی ما نمی تواند پیش بینی کرده اند.”

Jason نیوس’ یادبود ادای احترام قرار داده شده خارج 2323 کرستون خیابان در برانکس. نیوس شناخته شده به عنوان قربانی به اتهام قتل توسط چارلز Votaw.News12 برانکس

WFHA کرستون برنامه به ادامه اخراج دادرسی در برابر Votaw اما این به احتمال زیاد چهار تا شش ماه قبل از آپارتمان خود را در نهایت می تواند اجاره ای دوباره بیانکو گفت.

مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از عناوین ساخته شده در هفته گذشته زمانی که دولت جدید ارشاد گفت: همچنین نیاز است که صاحبخانه نمی مستاجرها مجبور به پرداخت هر گونه هزینه کارگزار که منجر به امضای اجاره.

ساکنان این ساختمان که در آن Votaw آپارتمان باقی مانده است مهر و موم شده با فلورسنت سبز NYPD متوجه گیر به راهرو درب و ستون — ابراز خشم یکشنبه.

“قتل یک خودکار اخراج در کتاب من است. بیا!” گفت: طبقه اول مستاجر که شناسایی خودش را به عنوان کریستینا F. 26. “مردم نیاز به مسکن. او Rikers.”

سوزان Mercado که زندگی در طبقه چهارم به نام خالی آپارتمان یک “زباله های فضایی.”

“این یک جنایت وحشتناک . . . اما ما فقط می توانید آپارتمان را ترک و آن را فراموش کرده ام” گفت: Mercado, 59. “ساختمان باید قادر به حرکت است.”

یکی دیگر از چهارم-طبقه, ساکن بانی رودریگز گفت: “در آن معنا ندارد. او doesn’t live here anymore.”

“من قطعا نمی خواهید او را به آینده” اضافه شده Rodriguez, 42.

Votaw التماس کرد گناه نیست به قتل و اتهامات دیگر.

خود را بسیج برای عدالت, وکیل, گابریل Fonseca, نمی, بازگشت پرس و جو از این پست.

قانونی کمک های جامعه است که دفاع از او را در این پرونده جنایی کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de