جدید حمل و نقل رئیس سارا فینبرگ تماس خارج Verizon برای مسدود کردن اتوبوس خطوط

Verizon است که این شرکت بیشتر به جرم مسدود کردن شلوغ منهتن لین اتوبوس در ماه های اخیر — و MTA جدید حمل و نقل شهر رئیس است که به دنبال نام و شرم مخابرات غول پیکر و دیگر سریال مجرم از این پست یاد کرده است.

آژانس جدید لین اتوبوس دوربین مخفی این شرکت وسایل نقلیه گرفتگی تا M15 مسیر در اول و دوم راه 235 بار بین Oct. 7 و فوریه. 14., با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با پست.

بین کسانی که تاریخ ورایزون رانندگان صادر شد 106 استناد و 129 هشدار.

این شرکت را یکی از 18 به مواخذه توسط MTA جدید اپل بزرگ حمل و نقل, رئیس, سارا فینبرگ در دوشنبه اولین روز خود را در نزدیکی منابع گفت: پست.

“ورایزون موارد متعددی از نقض از اتوبوس خط محدودیت به سادگی غیر قابل قبول” فینبرگ در نامه ای نوشت به این شرکت است.

“بی اعتنایی از شهر, اتوبوس, lane, محدودیت های منفی اثرات شهرستان اتوبوس سواران و MTA را به تلاش برای خدمت بهتر به آنها” او ادامه داد. “ما انتظار داریم که Verizon را سریع و معنی دار مراحل را برای اصلاح این وضعیت از جمله آموزش درایور آن را مطابق با اتوبوس خط محدودیت.”

فینبرگ, 42 موقت اتوبوس و مترو رئیس یک بار به نام برای MTA به “عموم شرمسار” farebeaters در حالی که نشسته در هیئت مدیره این سازمان و برنامه ای برای انجام درست آن با اتوبوس خط مسدود کننده.

“ما قصد داریم به نگه داشتن, روش سوارکاری, عمومی مطلع ماهانه از بدترین مجرمین از اتوبوس خط محدودیت,” او نوشت: در این نامه است.

شرکت های دیگر مجموعه ای برای دریافت نامه از فینبرگ شامل فدرال اکسپرس شماره 2 اتوبوس خط مسدود است که رانندگان به دست آورده 75 هشدارها و 80 استناد در این دوره است.

شرکت ارتباطات منشور و آزادی Coca-Cola گرد پنج مجرم — با 135, 110 و 100 هشدارها و استناد بود.

از طریق Feb. 14, MTA و شهرستان صادر شده 10,441 اتوبوس خط نقض در طول M15 مسیر. از کسانی که 3,890 رفت و به تجاری رانندگان است.

اما هزینه بلیط حداکثر 250 دلار — یک قطره در سطل برای شرکت های بزرگ دریافت نامه از فینبرگ.

MTA شروع به ضبط رانندگان با استفاده از دوربین های نصب شده به جلوی اتوبوس در Oct. 7 به لطف دولت قانون که لغو همه محدودیت در تکنولوژی که در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر یک از شهرستان را 140 کیلومتر از خطوط اتوبوس.

این دوربین ها از یک قطعه کلیدی از MTA را multipronged تلاش برای احیای شهر نیویورک ضعیف سیستم اتوبوس که hemorrhaged سواران در سال های اخیر با توجه به کمترین-در-این-ملت سرعت.

اتوبوس سرعت افزایش کمی پس از شهر و MTA روشن, دوربین, 1.2 درصد در M15 و 4.3 درصد در Nostrand خیابان.

فینبرگ سابق اوباما, حمل و نقل, رسمی, خدمت در MTA هیئت مدیره پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو منصوب او در فوریه 2019.

Verizon نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط تامار خرگوش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de